HBO Max skončilo na Slovensku. Za novú službu si priplatíte (+prehľad obmedzení a tipov)

Nenechajte si ujsť

Nová služba Max prichádza

Streamovaciu služba HBO Max na Slovensku oficiálne skončíla. Nahradila ju nová platforma Max, ktorá ponúka bohatší obsah a rozširuje ponuky o tisícky hodín zábavy. Max na Slovensko prišlo s veľkými ambíciami a zaujímavými novinkami, ale tiež s vyššou cenou pri svojom prémiovom balíku.

Ako prvá svetová služba na Slovensku v obsahu ponúkne aj športové vysielanie, vďaka ktorému si predplatitelia budú môcť vychutnať napríklad priame prenosy z Olympijských hier v Paríži. Príchod novej služby Max na Slovensko sprevádza množstvo otázok, prinášame detailný prehľad s odpoveďami.

HBO Max

Čo je Max?

Max je nová streamovacia služba, ktorá u nás nahradí existujúcu platformu HBO Max. Stojí za ňou rovnaký majiteľ, ktorým je mediálna spoločnosť Warner Bros. Discovery, predplatitelia teda môžu očakávať všetok obsah, ktorý aktuálne ponúka HBO Max.

Knižnica novej služby sa bude opierať predovšetkým o filmovú a televíznu tvorbu Warner Bros., Cartoon Network a superhrdinského univerza DC, ako i dokumentárny obsah a reality šou z dielne televíznych kanálov Discovery, TLC alebo HGTV. Služba ponúkne aj športové prenosy, ktoré bude možné zakúpiť v rámci samostatného balíčka.

V čom bude Max iné oproti HBO Max?

Nová služba Max ponúkne vylepšenia po obsahovej stránke, ale tiež v oblasti modernejšieho používateľského zážitku. Chce ho docieliť prívetivejším vzhľadom, novými funkciami ako aj lepším vyhľadávaním. Vylepšenia sa tiež dočká systém odporúčaní, ktoré budú ušité na mieru každému predplatiteľovi.

Dobrou správou je, že aplikácia Max beží na novom kóde, technické problémy s HBO Max, ktoré musela časť používateľov riešiť, by teda mali byť minulosťou. Výrazne sa tiež zlepší ponuka titulov v 4K, aj keď tie budú limitované iba pre predplatiteľov najvyššieho balíčka.

Po obsahovej stránke Max predstaví všetku ponuku z HBO Max obohatenú o stovky ďalších titulov. Služba prinesie dve veľké novinky. Prvou je dokumentárny obsah zámorskej platformy Discovery+, ktorá knižnicu obohatí o stovky titulov z oblastí ako sú true crime, dokumentárne série, reality show, rozprávky až po relácie o varení či bývaní.

HBO Max

Druhou novinkou bude predstavenie športového obsahu, ktorý bude možné zakúpiť v podobe samostatného balíčka mimo tradičného predplatného. Tu sa ponuka bude opierať o vysielanie kanálov Eurosport 1 a 2, ktoré spoločnosť Warner Bros. Discovery v Európe prevádzkuje. Medzi najatraktívnejšie prenosy budú patriť tenisové grandslamy, cyklistické preteky Grand Tour, závody Le Mans či Olympijské hry v Paríži.

Služba si pre abonentov prichystala prekvapenie – vysielania z Olympijských hier v Paríži budú dostupné pre všetkých predplatiteľov bez ohľadu na zakúpený program predplatného.

Kedy Max na Slovensko príde?

Nová služba plánuje spustenie 21. mája. V rovnaký deň zároveň zanikne existujúca služba HBO Max, ktorú Max nahradí.

Aké balíčky predplatného Max ponúkne?

Max pri štarte na Slovensku ponúkne 3 základné tarify predplatného (ČLÁNOK POKRAČUJE NA ĎALŠEJ STRANE.)

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -