MČR v počítačových a mobilných hrách a MČR Expo 2016

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Okrem toho, že sme filmový portál, naša redakcia zbožňuje hry. Pokiaľ ich máte radi aj vy, máte možnosť ísť na Majstrovstvá Českej republiky v počítačových hrách. Táto akcia sa bude konať 4. až 6. novembra na brnenskom výstavisku BVV v Brne. Majstrovstvá budú súčasťou festivalu IN-JOY, ale tentokrát sa k ním po prvý krát pridajú aj Vodafone Majstrovstvá Českej republiky v mobilných hrách a veltrh MČR Expo. Celú túto akciu má pod taktovkou PLAYzone, ktorých portál nájdete tu.

V akých hrách budú prebiehať turnaje?

MČR v počítačových hrách –

MČR v počítačových hrách

Tie najlepšie tímy na MČR v počítačových hrách predvedú svoje skúsenosti v hrách Counter Strike: Global Offensive, League of Legends, Hearthstone a Overwatch. Bude sa súťažiť až o 250 000 kč čož je v prepočte okolo 9 200 €. Všetko o kvalifikácii do turnajov si môžete prečítať tu. Aktuálne poradie tímov nájdete tu.

MČR v mobilných hrách –

MČR v mobilných hrách

Na MČR v mobilných hrách môžete hrať ako jednotlivci v hre Clash Royale alebo ako trojčlenný tím v hre Vainglory. Všetky podrobné informácie o majstrovstvách v hrách nájdete tu.

Vybrané zápasy sa budú odohrávať na hlavnom stage a mobilnom stage. Celé tri dni z nich môžete pozerať livestream cez PLAYzone TV. Harmonogram streamu si môžete pozrieť tu.

Klasické a VIP vstupenky na akciu

Vstupenky si v predpredaji môžete kúpiť tu. Okrem obyčajných lístok si môžete kúpiť aj VIP vstupenky. Oba typy lístkov sa dá kúpiť buď na jeden, alebo na tri dni. Vstupenky Vám umožňujú prístup na festival IN-JOY, veltrhy SPORT life, Dance Life Expo. Klasické vstupenky sa budú dať kúpiť aj na mieste, ale VIP iba v online predpredaji. Ten bude končiť 1. novembra. A aké sú bonusy k VIP vstupenke, ktorá je iba o 170 kč drahšia? Dostanete prednostné vstupy po celom výstavisku , VIP miesto na tribúne v pavilóne C (miesto kde sa budú odohrávať MČR v počítačových a mobilných hrách), licenciu antivírusu Kaspersky na pol roka, časopis SCORE, dva lístky do tomboly, nápoje Red Bull a Pepsi aby ste akciu zvládli bez únavy a dehydratácie, náramok, a mnoho ďalšieho..

MČR v počítačových hrách

MČR Expo s mnoho vystavovateľmi

Kedže sa MČR v mobilných a počítačových hrách presunuli do samostatného pavilónu C, na MČR 2016 bude prebiehať aj expo veľtrh. Na ňom sa ukáže až 50 vystavovateľov z hernej, technologickej, zberateľskej alebo kancelárskej brandže. Môžete teda čakať mnoho hráčskej techniky, hier, a podobne. Expo bude na dvoch poschodiach, a zoznam všetkých vystavovateľov si môžete pozrieť tu.

Okrem tohto všetkého Vás čaká aj program Youtuberov, tombola o zaujímavé ceny, ale hlavne veľké množstvo zábavy.

MČR v počítačových hrách

Tak si to zhrňme

Čo? MČR v počítačových a mobilných hrách, MČR Expo, toto všetko je súčasťou festivalu IN-JOY

Kedy? 4. – 6. novembra 2016

Kde? Brnenské výstavisko BVV v Brne

Dôležité odkazy

MČR v počítačových hrách: http://mcr.playzone.cz/
MČR v mobilných hrách: http://www.mcrmobil.cz/
Predpredaj lístkov:
Portál PLAYzone.cz: http://www.playzone.cz/

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -