Herec John Krasinski prehlásil, že chce hrať vo filme Fantastická štvorka. Chce ho aj zrežírovať?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Doposiaľ sme videli tri celovečerné filmy Fantastická štvorka a bohužiaľ nám ani jeden z nich nepriniesol to, čo sme očakávali. Preto veríme, že ich príchod do Marvel Cinematic Universe bude konečne stáť za to. Monopol Disney predsa konečne vlastní štúdio Fox a tak získalo práva na postavy z X-Men alebo Fantastickej štvorky.

Samotný riaditeľ Marvel Studios Kevin Feige prehlásil, že sa skôr či neskôr dočkáme prvej rodiny Marvelu v MCU. Fanúšikovia už dokonca presne vedia, kto by tieto postavy mohol stvárniť. Ako Sue Storm chcú vidieť herečku Emily Blunt, zatiaľ čo Reeda Richardsa by mohol stvárniť jej reálny manžel John Krasinski. Emily Blunt sa už dokonca s Marvel Studios aj stretla.

Emily Blunt mala stretnutie s Marvel
Zdroj: youtube.com

MCU film Fantastická štvorka s Johnom Krasinskim?

Najbližším spoločným filmom tejto dvojice bude Tiché miesto: Časť II, ktorý sa do slovenských kín dostane už 19. marca 2020. Obľúbenú prvú časť zrežíroval John Krasinski a zároveň si po boku svojej manželky zahral hlavnú úlohu. Pokračovania sa jeho postava síce nedožila, no na režisérskej stoličke ostáva.

Prvé reakcie na film sú neuveriteľne pozitívne a tak sa už čoskoro môžeme tešiť na ďalší kvalitný horor. V najnovšom rozhovore sa hviezda zo seriálov The Office alebo Tom Clancy’s Jack Ryan vyjadrila aj ohľadom možnosti stvárnenia Mr. Fantastica v MCU filme. Zatiaľ síce nič nie je potvrdené, no pokiaľ by sa tak naozaj stalo, tak by Marvel ulahodil fanúšikom po celom svete.

Fantastická štvorka v Marvel Cinematic Universe
Zdroj: reddit.com/user/jasonandwho/

Rád by som to urobil,“ povedal. „Myslím si, že byť súčasťou Marvel sveta by bolo úžasné a skutočnosť, že ma fanúšikovia považujú za súčasť až na takejto úrovni je naozaj úžasné. Naozaj som zatiaľ nemal žiadne rozhovory a ani neviem, čo sa stým deje. Čakám na Kevinove oznámenia toho, čo sa sakra stane, úplne rovnako ako vy.“ Herec teda verejne prehlásil, že by chcel úlohu v Marvel filme.

Okrem toho prejavil záujem aj o réžiu Marvel filmu a dokonca by zvážil naozaj akýkoľvek projekt, ktorý by mu ponúkli. „Wow, to je naozaj cool nápad,“ povedal a pokračoval. „Je to naozaj zaujímavé, pretože som veľký fanúšik Marvelu. Myslím si, že majú vlastnú… Oni majú jednoducho úžasný vzorec. Áno, skočil by som do toho. Verím v Kevina. Ten chlap nie je len tým najtalentovanejším, ale aj tým najmilším mužom. Áno, čokoľvek by chcel, diskutovali by sme o tom.

Bolo by naozaj úžasné, keby mu ponúkli úlohu vo filme Fantastická štvorka a zároveň mu zverili jeho réžiu. Aký máte na to názor vy? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -