O čom mal byť MCU film Spider-Man 3, ktorý nikdy neuvidíme?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Po zrušení dohody medzi štúdiami Disney a Sony je prakticky isté, že už nikdy neuvidíme MCU film Spider-Man 3. A to je obrovská škoda. Nielen preto, že postavu Petera Parkera milujeme, ale aj preto, lebo tvorcovia nám na konci jeho predchádzajúceho príbehu napovedali, že sa budú diať veľké veci. O čom teda mal byť jeho tretí počin? Poďme to spolu zistiť!

Budúcnosť Spider-Mana v MCU
Zdroj: nl.wikipedia.org, marvelmagyarorszag.blog.hu

MCU film Spider-Man 3

Aby sme zistili, o čom mohol byť MCU film Spider-Man 3, stačí sa pozrieť na záverečné minúty snímky Ďaleko od domova. V nich sa udialo hneď niekoľko vecí. Okrem toho, že sme napríklad privítali J. Jonah Jamesona v Marvel Cinematic Universe sme totižto videli, ako svet spoznal skutočnú identitu Petera Parkera. No a ako potvrdil Kevin Feige v dávnejšom rozhovore s portálom Fandango, práve to malo byť primárnym aspektom príbehu jeho tretieho filmu:

„Je to podobné ako na konci prvého Iron Mana, kedy sme si uvedomili že okej, pravidlá sa zmenili. Čo znamená, že teraz budeme musieť spraviť niečo iné. „Ako“ a „kedy“ a špecifiká sa môžu meniť a vyvíjať, no načať niečo, čo ešte nikdy predtým nebolo zrealizované…

Na konci Iron Mana to bol hrdina, ktorý sa verejne odhalil, aby sme v ďalších nasledujúcich filmoch nemohli využiť aspekt tajnej identity, ktorý bol súčasťou príbehu Iron Mana v komiksoch už dlhé dekády. A teraz ľudia poznajú identitu Petera. Ľudia si teraz myslia, že je zloduch.

Mysterio ho poslednýkrát oklame a uspeje… to znamená, že všetko je inak. Kam nás to zavedie, to uvidíme. Ale je vzrušujúce, že to opäť nadväzuje na príbeh Petera Parkera, aký ešte nikdy nebol sfilmovaný.

Film by sa venoval Spider-Manovi na úteku. Verejnosť by ho mala za zloducha, musel by sa preto skrývať. Dosť možno by sme v tejto situácii spoznali novú postavu, ktorá by sa „pre dobro verejnosti“ posnažila Petera uloviť. A to by trvalo až do momentu, kým by Spidey nevykonal hrdinský čin, po čom by mu verejnosť začala opäť veriť. Teda aspoň tak by som si to predstavoval ja.

O čom by podľa vás bol MCU film Spider-Man 3? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: fandango.com, screengeek.net

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -