Marvel údajne pripravuje nový MCU film o X-Menoch s názvom The Mutants

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Štúdio Marvel začalo údajne vyvíjať nový MCU film o X-Menoch, ktorý by mal niesť názov The Mutants. Vďaka akvizícii spoločnosti 20th Century Fox získal Disney v roku 2019 množstvo skvelých postáv a dejových línií, takže bolo len otázkou času, kedy nám Kevin Feige oznámi takéto skvelé správy.

Mnoho fanúšikov bolo nadšených, keď sa X-Meni pridali do MCU, ale od toho momentu sa žiadne informácie o pripravovaných projektoch nedostavili. Doposiaľ známy je len návrat Ryana Reynoldsa do kostýmu Deadpoola v treťom sólovom filme, ale na zoznam by sa už čoskoro mohol pridať ďalší skvelý film.

The Mutants Marvel
Zdroj: nerdreactor.com

Bude film The Mutants súčasťou MCU?

Existuje veľa teórií, že práve očakávaný Eternals nastavia smer pre budúcich X-Menov, alebo im otvorí dvere nadchádzajúce multiverzum. Nech je to akokoľvek, franšíza mutantov mieri do MCU a po nie moc uspokojivých filmoch Dark Phoenix a Noví mutanti konečne prichádza niečo ďalšie.

Kevin Feige bude nový filmový projekt The Mutants produkovať. Momentálne však okrem tejto informácie nie sú známe žiadne podrobnosti o deji, režisérovi alebo obsadení.

The Mutants Marvel
Zdroj: boundingintocomics.com

Mení sa názov X-Men na The Mutants?

Keďže štúdio Marvel údajne dosahuje pokrok vo vývoji nového filmu o X-Menoch, časť tejto novinky, ktorá mnohých prekvapí, je názov. Producentka Marvelu Victoria Alonso v roku 2019 uviedla, že má pocit, že názov X-Men je už zastaralý.

Dôvodom zmeny má byť jednoducho slovíčko MEN, ktoré sa prikláňa na stranu mužského pohlavia a ako už dobre vieme, do tejto partie mutantov sa v posledných rokoch pridalo aj niekoľko dôležitých ženských charakterov.

No titulný názov The Mutants nemusí hneď znamenať, že pomenovanie X-Men opustí MCU. Je totižto možné, že film The Mutants bude rozprávať o mutantoch vo všeobecnosti a poslúži len ako koncept rozšírenia tohto univerza. Názov tímu X-Men by sa potom mohol ukázať o niečo neskôr. Samozrejme, treba počítať aj s tým, že MCU tím mutantov už nemusí niesť pomenovanie X-Men, ale na oficiálne potvrdenie si ešte nejaký ten čas musíme počkať.

Páči sa ti nový projekt The Mutants, ktorý by mal konečne začleniť X-Menov do MCU? Názor nám nezabudni zanechať dole v komentároch.

Zdroj: theilluminerdi.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -