Hlavný zloduch Marvel seriálu Hawkeye bol odhalený. Poznáte túto komiksovú postavu?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

MCU seriál Hawkeye je na ceste a štúdio Marvel nám stále neodhalilo hlavnú zápornú postavu, ktorá bude znepríjemňovať život Clintovi Bartonovi. Toho si samozrejme zahrá Jeremy Renner, ktorý sa síce nikdy nedočkal sólového filmu, avšak šancu zahviezdiť dostane „aspoň“ vo vlastnom seriáli.

Hawkeye bol medzi prvou várkou ohlásených seriálov na Disney+ a prípravy začali ešte v roku 2019. Pozitívnou správou je taktiež aj prítomnosť herečky Hailee Steinfeld, ktorá by mala stvárniť komiksovú postavu Kate Bishop. Ale kto sa jej, spoločne s Hawkeyom, postaví do cesty?

MCU Hawkeye Disney
Zdroj: fullcirclecinema.com

Ktorá komiksová postava sa v MCU seriáli Hawkeye ocitne na strane zla?

Ako uvádza portál The Direct, seriál Hawkeye by mal vo svojom jadre zahŕňať aj novú komiksovú záporáčku, ktorú poznáme pod menom Madame Masque.

Madame Masque je taktiež známa pod prezývkou Whitney Frost a v komiksovom svete Marvelu sa vyskytuje už dlhé roky. Jej hlavnou charakteristikou je zlatá maska, vďaka ktorej zakrýva znetvorenú tvár. Je dcérou super-zloducha a vodcu zločineckého syndikátu, Luchinu Nefaria.

MCU Hawkeye Disney
Zdroj: comicvine.gamespot.com

História Madam Masque

Pôvodne sa táto záporná hrdinka objavila v komikse Tales of Suspense #98 v roku 1968, kedy ešte vystupovala pod menom Whitney Frost. Ako Madam Masque sa premiérovo ukázala v komikse Iron Man #17 o rok neskôr. Stvoriteľom tejto komiksovej postavy nie je nikto iný, ako legendárny Stan Lee.

V spojitosti s Hawkeyom sa ocitáme v sérii komiksov Fraction, ktorou sa inšpirovalo aj štúdio Disney pri tvorbe nadchádzajúceho seriálu. Takže výskyt Madam Masque dáva zmysel a pôvodne by sa mali tieto postavy stretnúť na ostrove Madripoor, ktorý nám tvorcovia predstavia už s príchodom seriálu The Falcon and The Winter Soldier.

Či sa teda skutočne Madam Masque objaví v seriáli Hawkeye je otázne, ale všetko nasvedčuje tomu, že sa tak stane. Na oficiálne potvrdenie si ešte budeme musieť počkať, no ako tomu už vo filmovom svete chodí, ďalšie zaujímavé novinky by sa mali objaviť už v blízkej budúcnosti.

Čo hovoríte na MCU seriál Hawkeye, v ktorom by sa mohla objaviť aj Madame Masque? O vaše názory sa s nami nezabudnite podeliť dole v komentároch.

 Zdroj: thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -