VeLOKInočný pondelok nám spríjemňuje nový trailer na MCU seriál Loki

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Veľkonočné prekvapenie od Marvelu so sebou prináša nový trailer k očakávanému MCU seriálu Loki. Ten sľubuje veľa šialenej zábavy, počas ktorej sa musí hlavná postava príbehu vysporiadať s neľahkou úlohou. Napraviť všetky prerušenia na časovej osi, ktoré Loki vytvoril použitým Tessaractu vo filme Avengers: Endgame (2019).

Novinka debutuje na streamovacej platforme Disney+ počas letných dní 11. júna 2021. Režisérom 6-dielnej série je Kate Herron (Sex Education). Scenár vychádzajúci podľa komiksovej predlohy od Stan Leeho napísal Michael Waldron (Doctor Strange in the Multiverse of Madness).

Nový trailer k MCU seriálu Loki:

Najnovšia ukážka je absurdne skvelá. Boh zlomyseľnosti je opäť zotročený ľuďmi. V tomto prípade sa jeho novým dočasným pánom stáva Mobius M. Mobius v podaní Owena Wilsona (Šanghajskí rytieri), ktorému rola zvedavého šéfa náramne pristane.

Lokiho navyše čaká cestovanie časom do nepreskúmaných svetov, kde si na svoje konto pripíše hneď niekoľko nových nepriateľov. Marvel pri tomto úžasne vyzerajúcom seriáli ponúkne divákom nezabudnuteľný komiksový zážitok, ktorý opäť odhalí kúsok zo zákulisia tejto nepredvídateľnej postavy z MCU.

Loki plagát trailer MCU
Zdroj: marvel.com

Premisa a obsadenie

Loki sa pokúsi po dlhých rokoch vystúpiť z tieňa svojho brata. Po udalostiach filmu Avengers: Endgame sa veľa vecí zmenilo a do 4. fázy MCU nakoniec vstúpil aj on. Po krku mu však ide tajná organizácia Time Variance Authority, ktorá bude potrebovať jeho pomoc. Žeby sa nakoniec táto verzia severského Boha pridala na stranu dobra alebo nás opäť čaká ten klasický prefíkaný bastard?

Okrem Tom Hiddlestona (Kong: Ostrov lebiek) si v seriáli zahrali Gugu Mbatha-Raw ako sudkyňa Renslayer, Wunmi Mosaku ako Hunter B-15, Calley Fleming Sophia DiMartino, Richard E. Grant a veľa iných.

Loki plagát trailer MCU
Zdroj: marvel.com

Páčil sa ti nový trailer k MCU seriálu Loki? Názor nám môžeš napísať dole do komentárov.

Zdroj: marvel.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -