MCU seriál Ms. Marvel spoznal svoju budúcu hereckú hviezdu, ktorá sa na Disney+ ukáže v podobe Kamaly Khan

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Meno hlavnej herečky v MCU seriáli Ms Marvel bolo konečne odhalené a do komiksového sveta Marvelu si to namierila ešte stále dozrievajúca Kanaďanka, ktorej sa podarilo uchmatnúť si veľmi prestížnu seriálovú úlohu.

MCU Ms. Marvel
Zdroj: gadgets.ndtv.com

Seriál Ms. Marvel privíta do MCU mladého nováčika

Už dlhšie sa polemizovalo nad tým, kto obsadí komiksovú hrdinku Kamalu Khan a nakoniec tu máme odpoveď. Po náročnom hľadaní si Marvel na zoznam upísal 18-ročnú Iman Vellani.

Kevin Feige nám už dokonca stihol pripomenúť, že mladá herečka bude okrem vlastného seriálu zahrnutá aj do budúcich MCU filmov. Z neznámej tváre sa tak veľmi rýchlo stane celebrita, a ako môžeme vidieť, Marvel sa s obsadením projektov nikdy nebál experimentovať.

O Velleni toho zatiaľ veľa nevieme a jej profil by ste v niektorých filmových databázach hľadali len márne. No ako takú predstavu o nej môžeme získať z jej krátkeho vyjadrenia počas propagácie filmu Hala (2019) od Apple TV+.

„Chceme príbehy od rôznych pohlaví, krajín a ľudí. Myslím si, že je to skutočne dôležité, pretože ľudia by si mali vzájomne rozumieť. A aj keď to s nimi nemusí mať nič spoločné, aspoň sa z toho niečo naučia. Naším veľkým cieľom je pomôcť ľudom pochopiť iné perspektívy.“

MCU Ms. Marvel Kamala Khan
Zdroj: geektyrant.com

Kto je Kamala Khan alias Ms. Marvel?

V komiksoch nájdeme túto 16-ročnú tínedžerku z New Jersey idolizovať Captain Marvel, s ktorou sa originálne stretla v komikse Captain Marvel #14. Jej existencia začala v roku 2013, ale svoj sólový debut dostala až o rok neskôr, čím sa stala prvým moslimským charakterom s vlastnou komiksovou knihou.

Khan je v rámci MCU pakistanským dievčaťom, ktorej schopnosti sa začali prejavovať po tom, ako Black Bolt z Inhumans vypustil do zemskej atmosféry „Terrigen Mist“. V tom čase ešte nikto netušil, aký dopad bude mať jeho konanie na Kamalu Khan, ktorej prebudené schopnosti dokážu zmeniť tvar – vie si jednoducho naťahovať končatiny a kedykoľvek upraviť vlastný vzhľad celého tela.

Stvoriteľmi Ms. Marvel sú Sana Amanat a Stephen Wacker, ktorí sa taktiež budú podieľať na tvorbe seriálu. Ten spoznal svoj režisérsky tím ešte len pred nedávnom a je zložený z tvorcov ako Edil El Arbi a Bilall Fallah, ktorí nás naposledy potešili kvalitným pokračovaním ikonických Bad Boys.

Niektoré z epizód sa však ujdú aj oscarovej dokumentaristke Shermeen Obaid-Chinoy a na svoje si príde aj režisérka Meera Menon (The Punisher). Scenáristkou je Bishy K. Ali a celý ich spoločný výtvor by sa mal na streamovacej paltforme Disney+ objaviť niekedy po roku 2021.

Čo hovoríte na MCU seriál Ms Marvel, ktorý konečne spoznal svoju hlavnú herečku? O vaše názory sa s nami nezabudnite podeliť dole v komentároch.

Zdroj: deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -