Prvý MCU seriál sa začal oficiálne natáčať. Ako to vyzerá na natáčaní?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Od spustenia novej streamovacej služby Disney+ nás delí menej ako týždeň. Štart platformy je naplánovaný na 12. november 2019, pričom nás ihneď zasype originálnym obsahom. Tešiť sa môžeme napríklad na Star Wars seriál The Mandalorian alebo hraný film Lady a Tramp. Najväčším problémom je, že služba pravdepodobne spočiatku nebude dostupná na Slovensku a nevie sa, kedy sa tak stane.

Dávame im čas do jesene roku 2020, pretože práve vtedy začnú prichádzať prvé Marvel seriály, ktoré budú oficiálnou súčasťou sveta Marvel Cinematic Universe. Zatiaľ boli oficiálne ohlásené The Falcon and the Winter Soldier, WandaVision, Loki, What if…?, Hawkeye, Ms. Marvel, Moon Knight a She-Hulk.

Prvý MCU seriál sa začal natáčať

Prvým z nich bude The Falcon and the Winter Soldier, ktorého produkcia sa oficiálne začala pred pár dňami. Herci Anthony Mackie (Falcon) a Sebastian Stan (Winter Soldier) sa už nachádzajú na pľaci, z ktorého nám dali vedieť o prvom dni natáčania veľmi vtipným spôsobom.

Obaja herci totižto v rovnaký deň prebrali oficiálny Instagram účet Marvel Studios, pričom navzájom netušili, že túto úlohu zadali obom. Na konci sme sa dozvedeli, že produkcia seriálu The Falcon and the Winter Soldier bola oficiálne zahájená. Video z Instagramu nájdete priložené nižšie. Anthony sa okrem iného na jeho Twitteri podelil aj o fotografiu ich stoličiek s menami Sam Wilson a Bucky Barnes.

Nedávno sa k nám dostali aj uniknuté informácie priamo z tohto seriálu, ktoré okrem iného popisujú celý príbeh. Jednou z informácií bolo aj to, že by sa v niekoľkých častiach mal objaviť herec Chris Evans ako starý Steve Rogers/Captain America. Pokiaľ sa chcete o údajnom príbehu a hereckom obsadení dozvedieť viac, tak určite klikajte na tento článok.

Od vydania seriálu nás však delí ešte rok a všetko ukáže len čas. Ďalšie pôjdu do produkcie seriály WandaVision a Loki, ktoré by sme mali vidieť na jar roku 2021. Nasledovať bude What if…? (stred 2021) a nakoniec Hawkeye (koniec 2021). Ms. Marvel, Moon Knight a She-Hulk pravdepodobne uvidíme v roku 2022.

Tak čo, tešíte sa na nového Kapitána Ameriku v podobe Falcona? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: cosmicbook.news, screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -