Marvel oznamuje, kedy si na Disney+ pozrieme MCU seriál The Falcon and the Winter Soldier

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Kedy vyjde MCU seriál The Falcon and the Winter Soldier?

MCU seriál The Falcon and the Winter Soldier sa nám trochu bližšie odhalil počas Super Bowlu. Marvel pri príležitosti sledovaného športového eventu odvysielal trailer na streamovaciu službu Disney+, v ktorom sa nám predstavili pripravované seriálové projekty. „Univerzum expanduje“ sú slová, ktoré štartujú ukážku. A potom prichádzajú prvé zábery z WandaVision, Lokiho a spomínaného The Falcon and the Winter Soldier. Kedy si ich pozrieme?

Bob Iger, generálny riaditeľ Disney, počas pravidelného telefonátu o finančnom výkone spoločnosti odhalil dátum vydania nadchádzajúceho MCU seriálu. Sam Wilson (Anthony Mackie) a Bucky Barnes (Sebastian Stan) na naše obrazovky dorazia už v auguste 2020. Pôjde o prvý Disney+ z tohto filmového vesmíru, takže sme naozaj zvedaví, čo si pre nás tvorcovia pripravili. Ak sa nám zapáči, odľahne nám a začneme sa ešte viac tešiť na zvyšné seriály.

The Falcon and the Winter Soldier bude premiérovať len pár mesiacov po najbližšom MCU filme Black Widow, ktorá má slovenskú premiéru koncom apríla. O pár mesiacov nato uvidíme film Eternals (november 2020), to však nebude všetko. Pred koncom roka si totižto ešte stihneme pozrieť seriál WandaVision, ktorého dátum vydania sme vám odhalili v tomto článku.

Čo vieme?

Svoje komiksové postavy si zopakujú originálni MCU herci Anthony Mackie ako Falcon a Sebastian Stan ako Bucky Barnes. Dvojicu hercov doplní hŕstka povedomých mien, akými sú napríklad herec Daniel Brühl ako Baron Zemo a herečka Emily VanCamp v podobe komiksovej Sharon Carter.

Ako nám už mohol prezradiť šéf Marvel Entertainment Kevin Feige, seriál nám predstaví aj nového Captaina Americu. V komiksoch si John Walker oblieka kostým prvého Avengera len na určitú dobu. Očakáva sa totiž, že štít prevezme Sam Wilson ako nový náhradník Stevea Rogersa.

Pokiaľ vieme, Falcon vo filme Captain America: Civil War porušil dohodu, s ktorou súhlasil po udalostiach z Avengers: Vek Ultrona, čo mu nedovoľuje stať sa novým národným hrdinom s štítom.

Kto vie, čo majú tvorcovia v pláne, ale jedno je isté. Seriál nám bližšie ukáže príbeh Sama Wilsona. Či už bude obliekať kostým Captaina Americu alebo nie, pripravovaná séria nám určite odpovie na všetky naše otázky. Dočkať by sme sa mali 6 epizód.

Zdroj: collider.com, imdb.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -