Poznáme dátum vydania seriálu WandaVision. Kedy uvidíme tento divný „sitkom“ od Marvelu?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Štvrtá fáza Marvel Cinematic Universe bude prelomovou v tom, že sa medzi filmy vôbec po prvýkrát pridajú aj seriály. Oficiálnou súčasťou príbehu sa tak stanú tituly The Falcon and the Winter Soldier, WandaVision, Loki a neskôr aj What If…?, Hawkeye, Ms. Marvel, Moon Knight a nakoniec She-Hulk. Takto vyzerajú ich plány na najbližšie roky, no ani tu sa nehodlajú zastaviť.

Viac informácií sme sa dozvedeli od samotného šéfa Disney Boba Igera, ktorý usporiadal konferenciu ohľadom výnosov štúdia Walt Disney Studios. Tam diskutoval hlavne o seriáloch The Falcon and the Winter Solider, WandaVision a Loki, na ktoré sme dostali prvý pohľad počas Super Bowlu 2020.

Ďalšie dva seriály vo vývoji

Po spomenutí týchto troch seriálov dodal, že „Je tu sedem ďalších Marvel seriálov v rôznych etapách produkcie alebo pred-produkcie.“ A keďže Marvel Studios doposiaľ odhalilo len ďalších päť seriálov, tak Bob Iger odhalil ďalšie dva vo vývoji. Štvrtá fáza MCU by mala končiť v roku 2021, takže môžeme počítať s tým, že niektoré z týchto seriálov uvidíme až ako súčasť Piatej fázy.

Teraz sa však bližšie pozrime na seriál WandaVision, ktorý vyzerá zo všetkých najzaujímavejšie a zároveň najdivnejšie. Hlavnými postavami budú Scarlet Witch (Elizabeth Olsen) a Vision (Paul Bettany), zatiaľ čo nás ukážka zo Super Bowlu láka na vôbec prvý „sitkom“ od Marvelu.

Nič však nemusí byť tak, ako to na prvý pohľad vyzerá. Fanúšikovia predpokladajú, že Wande ruplo v bedni a celý idylický americký život s Visionom ako zo sitkomu si len predstavuje. Ukážka dokonca naznačila, že Wanda a Vision budú mať dve deti – Billy a Tommy Maximoff, ako ich poznáme z komiksov. Zatiaľ je len otázne, čo všetko z toho bude realitou a čo výplodom fantázie.

WandaVision
Zdroj: cbr.com

Je jasné, že práve WandaVision je najdôležitejší pripravovaný seriál a bude mať najväčší dopad na budúcnosť Marvel Cinematic Universe. Jeho príbeh bude úzko súvisieť s filmom Doctor Strange in the Multiverse of Madness, v ktorom sa ukáže aj Scarlet Witch a bude jeho veľmi dôležitou súčasťou.

MCU seriál WandaVision spoznal svoj dátum vydania

Na vyššie spomenutej konferencii Bob Iger prezradil aj oficiálny dátum vydania, ktorý padol na december 2020. Pôvodne sme sa seriálu mali dočkať až v roku 2021, no nakoniec ho uvidíme skôr, presnejšie medzi filmami The Eternals (6. november 2020) a Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings (12. február 2021).

Svoje predošlé úlohy si v seriáli zopakujú aj herečka Kat Dennings (Thor) a Randall Park (Ant-Man a Wasp). Dospelú Monicu Rambeau z Captain Marvel stvárni Teyonah Parris a „hlasitú“ susedku si zahrá Kathryn Hahn. Bude práve pomätená Scarlet Witch tou, ktorá prinesie do Marvel Cinematic Universe tím X-Men a všetkých ostatných mutantov? Neostáva nám nič iné, ako čakať.

Aké sú vaše predikcie pre seriál WandaVision? Nezabudnite nám ich napísať do komentárov.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -