Prvý pohľad z filmu Spider-Man 3 dorazil. Spoločne s ním vidieť aj tri podivné titulné názvy

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Jeden z najočakávanejších MCU projektov SpiderMan 3 nás konečne prekvapil prvou várkou nových fotografií priamo z filmu. Vidieť na nich môžeš klasické trio školákov, ktorých predstavitelia potešili fanúšikov ešte jednou zaujímavou vsuvkou.

Tom Holland, Jacob Batalon a Zendaya na sociálnych sieťach poblúznili fanúšikov zverejnením troch titulných názvov – SpiderMan: Phone Home, SpiderMan: HomeWrecker a SpiderMan: Home Slice.

Spider-Man 3 MCU
Zdroj: instagram.com

Prvý pohľad z MCU filmu Spider-Man 3

Trio mladíkov si z nás robí srandu, ale to nám prekážať nemusí. Popri falošných titulných názvoch totižto odhalili aj tri fotografie z produkcie, ktoré v sebe skrývajú niekoľko tajomstiev.

Tom Holland je na nich v klasickom prevedení Petera Parkera a spoločne so svojimi kamarátmi sa nachádza na veľmi zvláštnom mieste. Skrývajú sa pred niečím? Našli niečo dôležité? Prečo vyzerá Zendayin outfit tak cool? Otázok existuje naozaj veľa, ale na odpoveď si ešte musíme chvíľu počkať.

Spider-Man 3 MCU
Zdroj: instagram.com

Čo majú znamenať tri falošné titulné názvy?

Dostali sme Spider-Man: HOMEcoming (Spider-Man: Návrat domov), neskôr dorazil SpiderMan: Far from HOME (Spider-Man: Ďaleko od domova) a tretí film zo série ostane pravdepodobne taktiež verný slovu HOME (domov), na ktoré Marvel vsadil ešte v roku 2017.

No ak sa pozrieme na zverejnené titulné názvy, niečo mi tu nesedí. Phone Home od Hollanda? Prosím zabite ma. Home-wrecker od Batalona? To mi skôr znie ako príbeh o Peterovi Parkerovi, ktorý je už pár rokov ženatý, no rozhodol sa pre aféru so susedou a rozvrátil celé manželstvo.

Spider-Man 3 MCU
Zdroj: disney.com

Čo sa týka Zendayi, Homeslice je taktiež veľmi zvláštne pomenovanie. Predstavujem si pod ním hip-hopových „homies“, ktorí vo voľnom čase tancujú breakdance a po večeroch balia jointov.

Tieto tri názvy však môžeme našťastie zahodiť za hlavu a či je v nich ukrytý nejaký hlbší zmysel necháme na internetových konšpirátoroch. No budem úprimný, je to hrozná predstava a tešiť nás môže aspoň fakt, že sa nejedná o oficiálny názov tretieho sólového filmu s Hollandom v úlohe pavúčieho muža.

Tešíš sa na MCU film Spider-Man 3, do ktorého sme mohli aspoň na krátky moment nahliadnuť? Čo si ty myslíš o troch falošných titulných názvoch? Názor nám nezabudni zanechať dole v komentároch.

Zdroj: instagram.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -