Animovaná MCU séria What If…? ukázala oficiálny trailer. Priprav sa na divokú jazdu naprieč alternatívnymi realitami

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Keďže finále Lokiho je už za rohom a Black Widow konečne dorazila do kín, nastal čas nazrieť do novej kapitoly stále rozširujúceho sa MCU. Fanúšikovia Marvelu sa dočkajú ďalšej nepreskúmanej cesty naprieč alternatívnymi realitami a oficiálny trailer k seriálu What If…? odhalil hneď niekoľko nových záberov.

Vieš si predstaviť Peggy Carter, ktorá získala sérum a stala sa super vojakom? Prečo je Captain America zombie a T’Challa Star-Lordom? Táto séria v sebe skrýva naozaj veľa tajomstiev, o ktorých viac sa dozvieme už budúci mesiac. Vysoko očakávaný animovaný seriál dorazí na Disney+ 11. augusta 2021.

Nový trailer k animovanému seriálu What If …?

V najnovšej ukážke počuť hneď niekoľko známych hlasov. Rozprávačom príbehu je Jeffrey Wright, ktorý sa momentálne radí medzi najväčšie hviezdy seriálu Westworld. Zbytok hereckého obsadenia je naplnený súčasnými i bývalými hviezdami MCU, ktoré v tomto animovanom formáte stvárňujú svoje postavy.

Nechýba Samuel L. Jackson, Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Josh Brolin, Hayley Atwell, Jeremy Renner, Paul Rudd, Natalie Portman, Michael Douglas, Michael B. Jordan, Sebastian Stan, Michael Rooker, Tom Hiddleston a zosnulý Chadwick Boseman. Všetci vyššie menovaní si zopakujú svoje úlohy spoločne s niekoľkými ďalšími skvelými hercami z MCU. Tvorca a scenárista seriálu A. C. Bradley dokonca prezradil, že v seriáli sa predstavia postavy zo všetkých 23 MCU filmov.

What If trailer
Zdroj: screenrant.com

O čom bude animovaný seriál What If…?

Ide o radu príbehov z alternatívnych realít (ako aj sám názov napovedá – čo by sa stalo, keby…?). Seriál tak bude rozoberať situácie, ktoré budú poukazovať na to, čo by sa stalo keby Captain America nezmizol počas vojny, keby sa Thanos pridal k Avengerom alebo keby SpiderMan nezačal bojovať so zločinom. Možno sa dokonca dočkáme aj zombie verzií niektorých postáv.

Antológia bude zároveň vychádzať z komiksov s rovnakým názvom. Tie začali vychádzať v roku 1977, takže majú za sebou už slušnú históriu. Vďaka tomu bolo vydaných už viac ako 200 zošitov a samotní tvorcovia ich opísali ako „príbehy, ktoré sa hýbu od nemožných až po absurdné“.

Štúdio Marvel spojilo sily s kanadským animačným štúdiom Squeeze. Spolu tak vyprodukujú všetkých 10 epizód. Zároveň prezradili, že prvá polovica z nich (teda 5 častí) sa bude zameriavať na Infinity Ságu.

Páčil sa ti oficiálny trailer k animovanej sérii What If…?, ktorú uvidíš na Disney+ už o mesiac? Názor nám môžeš napísať dole do komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -