Telekom oslavuje MDD rozprávkou zadarmo. Kde ju môžete deťom pustiť?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Medzinárodný deň detí v Telekome

Dnes je Medzinárodný deň detí a pri tejto príležitosti si Telekom pripravil pre deti niekoľko prekvapení v podobe rozprávkovej zábavy a audiovizuálneho učiva.

Operátor od 1. júna prináša pre všetky deti obľúbenú rozprávku Máša a Medveď spolu s edukatívnym obsahom pre školákov. Prvú sériu rozprávky Máša a Medveď a zaujímavé vzdelávacie videá nájdu všetci zákazníci televíznych služieb zadarmo vo Videopožičovni mobilnej televízie Magio Go a neskôr aj digitálnej televízie Magio TV.

„Medzinárodný deň detí oslavujeme v našej videotéke naplno, nielen krásnym posolstvom Máši a medveďa voči tým najmenším, ale aj vysokou pridanou hodnotou edukatívnych videí, ktoré do istej miery dopĺňajú školské vyučovanie,“
hovorí Andrej Miklánek, manažér zodpovedný za TV obsah v Slovak Telekome a T-Mobile Czech Republic.

telekom predajne
Zdroj: romania-insider.com

Tri série kultovej rozprávky

Vo Videotéke Magio TV a Magio Go pribudnú postupne tri série kultovej animovanej rozprávky Máša a medveď. Ide o skvelú 3D animovanú rozprávku a príhodách nezbedného dievčatka Máši a medvedíka Míšu, bývalého cirkusového artistu. Je určená pre predškolské a mladšie školské deti vo veku od 5 do 9 rokov.

Prvú sériu pozostávajúcu z dvanástich častí môžu sledovať všetci televízni zákazníci Slovak Telekomu zadarmo.

40 epizód edukatívnych videí

V bezplatnej sekcii Videotéky Magio TV a Magio Go pribudne aj približne 40 epizód edukatívnych videí z predmetov matematika, fyzika, geografia a biológia, pričom tieto náučné videá kopírujú školské osnovy pre druhý stupeň základných škôl. Tieto videá pútavým a graficky pokročilým spôsobom približujú tie najdôležitejšie časti učebnej látky.

Okrem iného deti získajú poznatky na tému „Archimedovho zákona a hydrostatiky“ vo fyzike, tému „Uhol a jeho veľkosť“ v matematike, „Cirkulácia vody“ v geografii či množstvo tém spojených s ľudským telom v predmete biológia. Celý cyklus vznikal v úzkej súčinnosti s učiteľmi na príslušnom stupni základných škôl.

Zdroj: TS Telekom

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -