Mel Gibson prezradil jeho plány s filmom Umučenie Krista 2!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

šetkým je dobré známe, že Mel Gibson si pred pár rokmi zavaril a jeho škandál ho na pár tých rokov „pochoval“ pod zem. Teraz je čas konečne vystúpiť na výslnie a s ním prichádza aj jeden najpozoruhodnejších projektov, ktorý by mu mohli pomôcť. Už dlhú dobu vieme, že film Umučenie Krista 2 je v plnom prúde a Mel Gibson potvrdil, že film z roku 2004 bude mať pokračovanie. Film bude hodnotení ako R-rated a dostal názov Resurrection (vzkriesenie). Gibson sa objavil na akcii Socal Harvest minulý víkend a v rozhovore s pastorom Gregom Lauriem povedal viac.

Prečítajte si aké novinky v rozhovore prezradil

„Samozrejme, že to je obrovský biznis. A teraz viete, že ten biznis sa nazýva Umučenie Krista 2. Hovorí sa tomu „vzkriesenie“. Samozrejme, že je to veľká vec a je potrebné sa na to lepšie pozrieť, pretože nechceme len obyčajný film. Viete, prečítajte si, čo sa stalo. A ak to budete čítať, skúmajte hlbšie významy a pochopíte to. Od toho tu máme aj Randalla Wallacea. Je to skvelý spisovatel a režisér. Predsa len, režíroval aj Údolie smrti a Nebo je skutočné. Takže niet pochýb o jeho kvalitách.“  

bandicam 2016-09-02 00-28-18-906

Pred niekoľkými mesiacmi  to bol práve Wallace, ktorý prezradil novinky o filme Umučenie Krista 2. Wallace a Gibson spolu pracujú už dlhú dobu a práve prvý menovaný napísal scenár k filmu Statočné srdce. Tento film dokázal získať radu ocenení a cien akadémie, vrátanie najlepšej snímky. Tu je to, čo povedal on počas rozhovoru.

„Vždy som chcel rozprávať tento príbeh. Umučenie je len začiatok a tu je oveľa viac príbehov, ktoré chceme priniesť.“

Wallace tiež vysvetlil, že už dlhú dobu spolupracujú s evanjelickými komunitami a pokračovanie by malo byť lepšie ako prvé umučenie. Určite to nebudú mať ľahké. Umučenie Krista bol ešte donedávna najúspešnejšie hodnotení R-rated film, po kedy ho nepredbehol Deadpool. Film za svoju vládu zarobil 611 miliónov USD z celkového rozpočtu 30 miliónov. Momentálne pokračovanie nie je ešte pokryté žiadnym štúdiom, ale v čele s Gibsonom a Wallaceom sa čoskoro všetko môže zmeniť.

bandicam-2016-06-14-14-23-33-640

Vzkriesenie  je ešte len v skorých štádiách a Wallace momentálne pracuje na scenári. Možný dátum vydania ešte neexistuje, taktiež ako aj otázka, či sa herec Jim Caviezel vráti do úlohy Ježiša.  A teraz ak si nájdete ešte chvíľu času, vychutnajte si celý rozhovor s Mel Gibsonom.

 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -