Filmy

Prídu predsa len Muži v čiernom s pokračovaním? Režisér pôvodnej trilógie by Men in Black 4 natočil veľmi rád

Minulý rok to takmer bolo realitou. Všetko nasvedčovalo tomu, že pokračovania kultovej filmovej série Muži v čiernom sa nakoniec dočkáme. Štvrtý film mal mať názov MIB 23. Išlo by o jemný crossover medzi lovcami mimozemšťanov a ďalšou rebootnutou filmovou sériou, 21 Jump Street. Projekt sa dokonca dostal do fáze produkcie a už na ňom začal pracovať aj pridelený režisér. Po mnohých problémoch a náročnej výrobe sa však produkcia na jeseň roku 2016 zastavila. Aj keď pre mnohých fanúšikov pôvodnej trilógie išlo o sklamanie, niektorí diváci sa z neúspechu aj tešili. Takto ikonické príbehy by vraj mali ostať nedotknuté.

Men in Black 4 sa ale nakoniec predsa len môže stať realitou

Režisér pôvodnej trilógie Barry Sonnenfeld nám pred nedávnom v rozhovore s portálom DigitalSpy prezradil nejaké informácie o potencionálnom pokračovaní. Štvrtý film by vraj veľmi rád natočil a osobne si myslí, že najlepší spôsob by bol vyrozprávať príbeh nových postáv. Miesto Agenta J (Will Smith) a Agenta K (Tommy Lee Jones) by sme sa teda mohli pozrieť na príbeh úplne rozdielnych agentov.

Men in black 4

Tommy Lee Jones v MiB 3 (2012) | Zdroj: indiewire.com

Pred tým, ako sa začnete radovať si treba uvedomiť, že ide iba o jednoduché želanie režiséra. Bavíme sa tu teda o tom, čo by si Sonnenfeld prial, nie o tom, čo sa na 100% stane realitou. O štvrtom filme bez Willa Smitha sa rozpráva už od roku 2015. Koncept sa ale zatiaľ javí sľubne. Ide o skvelý spôsob ako zrealizovať reboot a určite nie som jediný, kto by na podobný film s radosťou zašiel do kina.

Uvítali by ste film Men in Black 4? Alebo si Mužov v čiernom bez Smitha a Jonesa predstaviť neviete? O novinkách ohľadom pokračovania vás budeme informovať.

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  Pridaj komentár