Filmy

Prídu predsa len Muži v čiernom s pokračovaním? Režisér pôvodnej trilógie by Men in Black 4 natočil veľmi rád

Minulý rok to takmer bolo realitou. Všetko nasvedčovalo tomu, že pokračovania kultovej filmovej série Muži v čiernom sa nakoniec dočkáme. Štvrtý film mal mať názov MIB 23. Išlo by o jemný crossover medzi lovcami mimozemšťanov a ďalšou rebootnutou filmovou sériou, 21 Jump Street. Projekt sa dokonca dostal do fáze produkcie a už na ňom začal pracovať aj pridelený režisér. Po mnohých problémoch a náročnej výrobe sa však produkcia na jeseň roku 2016 zastavila. Aj keď pre mnohých fanúšikov pôvodnej trilógie išlo o sklamanie, niektorí diváci sa z neúspechu aj tešili. Takto ikonické príbehy by vraj mali ostať nedotknuté.

Men in Black 4 sa ale nakoniec predsa len môže stať realitou

Režisér pôvodnej trilógie Barry Sonnenfeld nám pred nedávnom v rozhovore s portálom DigitalSpy prezradil nejaké informácie o potencionálnom pokračovaní. Štvrtý film by vraj veľmi rád natočil a osobne si myslí, že najlepší spôsob by bol vyrozprávať príbeh nových postáv. Miesto Agenta J (Will Smith) a Agenta K (Tommy Lee Jones) by sme sa teda mohli pozrieť na príbeh úplne rozdielnych agentov.

Men in black 4

Tommy Lee Jones v MiB 3 (2012) | Zdroj: indiewire.com

Pred tým, ako sa začnete radovať si treba uvedomiť, že ide iba o jednoduché želanie režiséra. Bavíme sa tu teda o tom, čo by si Sonnenfeld prial, nie o tom, čo sa na 100% stane realitou. O štvrtom filme bez Willa Smitha sa rozpráva už od roku 2015. Koncept sa ale zatiaľ javí sľubne. Ide o skvelý spôsob ako zrealizovať reboot a určite nie som jediný, kto by na podobný film s radosťou zašiel do kina.

Uvítali by ste film Men in Black 4? Alebo si Mužov v čiernom bez Smitha a Jonesa predstaviť neviete? O novinkách ohľadom pokračovania vás budeme informovať.

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Prinášame vám rebríček tých najlepších MCU filmov. Je medzi nimi váš obľúbenec?

  Filmy

  Ryan Reynolds po filme Detektív Pikachu v ďalšej hernej adaptácii. O ktorú sa jedná?

  Filmy

  Filmy Matrix 4 a nový Batman môžu byť kvôli koronavírusu odložené. Máme sa báť?

  Filmy

  Hororový DC spin-off The Trench preskúma najhlbšie časti z podmorského sveta Atlantídy

  Pridaj komentár