Meryl Streep prichádza do TV! Zahrá si v pokračovaní úspešného seriálu z produkcie HBO!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Jedinečná Meryl Streep mieri na malé obrazovky! Kde ju uvidíme?

Presne tak, gigantka medzi herečkami nachvíľu opúšťa život na veľkom plátne. 21-krát na Oscara nominovaná Mery Streep naozaj mieri na malé obrazovky, no nebojte sa, už teraz vieme, že pôjde o niečo kvalitné. Streep totižto prichádza do pokračovania seriálu zo stanice HBO, ktorý momentálne rozdrtil všetky mimoriadne ocenenia a zdvihol meno HBO opäť na vyššiu úroveň.

Mnohí z vás už určite tušia o akom seriáli to vravím a máte úplnu pravdu. Reč nie je o ničom inom, ako o pokračovaní minisérie Big Little Lies. Tento seriál sa so svojou prvou sériou zapísal medzi absolútne klenoty tejto stanice, a vyzerá to tak, že kvalitu sa chystajú posúvať aj naďalej. Ak ste teda seriál videli, máme pre vás ďalšiu skvelú správu. Poznáme totižto aj úlohu, ktorú Meryl v druhej sérii stvárni.

Podľa všetkého bude mať matka Perryho (Alexander Skarsgard) práve jej tvár. No a k poznáte osud tejto postavy na konci seriálu, viete, že sa môžeme tešiť na naozaj úžasný výkon. Merryl sa teda pridáva k hlavnému hviezdnemu obsadeniu s manami ako Nicole Kidman, Reese Whiterspoon, Laura Dern a Shaileene Woodley. No a ak si myslíte, že tieto dámy sú v seriáli nedocenené, máme pre vás ďalšie prekvapenie. Všetky hlavné herečky totižto dostali výplatu v podobe 1 milióna za epizódu, čo je veľmi vysoké číslo na takýto seriál. Ak ste ho teda ešte nevideli, určite vám to radíme zmeniť. Ide o brilantne napísaných a zahratých 7 dielov, ktoré budete chcieť pozerať všetky naraz. No a s príchodom pani herečky Streep je viac než jasné, že sa latka zdvihne ešte viac.

Poznáte seriál Big Little Lies? Čo vravíte na príchod Meryl Streep do druhej série? Bude podľa vás pokračovanie ešte lepšie? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -