Na Netflixe nebude. Messi dostane úžasný dokument, ktorý rozpovie nezabudnuteľný príbeh

Nenechajte si ujsť

Najčítanejšie za 7 dní

Najslávnejší športovec dostane nový dokument

Športové dokumenty sú na prudkom vzostupe a nemalú časť z nich oceňujú aj samotní diváci. Stačí sa pozrieť na nedávne úspechy noviniek Beckham a Arnold na Netflixe, ktoré sledovali športové príbehy ikon Davida Beckhama a Arnolda Schwarzeneggera. Svoje želiezko do ohňa čoskoro prihodí streamovacia služba Apple TV+, ktorá práve priniesla prvú upútavku k očakávanej dokumentárnej sérii Messi’s World Cup: The Rise of a Legend.

Nový štvordielny dokument predstaví príbeh možno najlepšieho žijúceho športovca planéty a jeho cestu za ziskom vysnívanej trofeje zo svetového futbalového šampionátu. Seriálová novinka sa nebude zameriavať iba na turnaj MS vo futbale, ale zdokumentuje tŕnistú cestu Lionela Messiho od jeho prvého zápasu s argentínskym národným tímom, cez kariérnu krízu a odchod z reprezentačného družstva, až po jeho návrat a zisk najcennejšej trofeje.

Fanúšikovia futbalovej ikony dobre vedia, že sa bude na čo pozerať. Kým na klubovej scéne Messi oslavoval jeden úspech za druhým, v národnom tíme Argentíny opakovane čelil kritike a tiež enormnému tlaku zo strany fanúšikov i odbornej verejnosti.

Dokument Messi’s World Cup: The Rise of a Legend bude sledovať práve túto cestu a popritom predstaví rozhovory s Lionelom Messim, jeho spoluhráčmi, súpermi, trénermi, fanúšikmi aj športovými komentátormi.

Apple má k futbalu blízko

Apple svoj dokument zverilo do rúk osvedčeným a oceňovaným producentom. Postarajú sa oň viacnásobní držitelia prestížnych televíznych ocenení Emmy Tim Pastore, Patrick Milling Smith a Matt Renner, ktorí v minulosti natočili kladne prijatné novinky ako Free Solo alebo Limitless s Chrisom Hemsworthom. Messi’s World Cup: The Rise of a Legend na Apple TV+ štartuje 21. februára.

Dokument o Messim a jeho ceste k víťazstvu vo svetovom šampionáte nie je jedinou futbalovo orientovanou novinkou, ktorú Apple ponúka. Predplatitelia na Apple TV+ môžu nájsť aj Messiho príbeh a príchod do USA v športovom dokument Messi Meets America. V januári tohto roka služba predstavila dokument Super League: The War for Football, v ktorom sleduje súperenie futbalových tímov a manažérov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -