Michael Bay pomáha DC a Warner Bros. s filmom, ktorý má byť ich odpoveďou na Deadpoola! O čo presne ide?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Filmový biznis je extrémne kompetitívny – to znamená, že neustále ide o závod, ktorého víťaz zhrabne väčšinu peňazí. Súťaží sa samozrejme predovšetkým v kvalite a originalite. Štúdia sa neustále predbiehajú (aspoň sa o to snažia) v tom, kto daný formát filmu opäť posunie o niečo vpred a osloví tým množstvo divákov, čo pre spoločnosť znamená veľké zisky. Dobrým príkladom je okrem iného aj komiksovka Deadpool od Marvelu. Víťazi však nemôžu existovať bez tých, ktorí prehrali. Tým mám samozrejme na mysli štúdio DC, ktoré sa stále snaží popularitou dobehnúť snímky Marvelu. Najnovšie je ich cieľom vytvoriť odpoveď na Deadpoola – na čo si ku sebe povolali skúseného režiséra blockbusterov.

Zdroj: birthmoviesdeath.com

Michael Bay pomáha DC s adaptáciou antihrdinu

Štúdiá Warner Bros. a DC Comics chcú po dlhej dobe opäť oživiť nádej, že sa raz dočkáme filmovej adaptácie komiksov Lobo. Režisérom by sa nemal stať nikto iný, než explozívny Michael Bay, ktorý by mohol týmto komiksovkám konečne dodať kvality extrémne ziskového blockbusteru. Úspešný filmár len nedávno navštívil Warner Bros. a DC, aby sa spolu pozhovárali o projekte. Samaritán Michael Bay bol taktiež povolaný k tomu, aby scenáristovi Jasonovi Fuchsovi (Wonder Woman) ponúkol nejaké rady ohľadom príbehu.

Samotný plán štúdia je taký, že ešte pred finalizáciou pred-produkcie najme ďalšieho scenáristu, ktorý spolu s Fuchsom do existujúceho deja zakomponujú Bayove zmeny. Znamená to teda, že výsledkom bude akýsi poskladaný mutantí príbeh, ktorý sa utvoril v troch rozdielnych hlavách? To je ťažko povedať. Na skoré závery je totiž ešte veľmi skoro.

Náplňou projektu je samozrejme titulný Lobo. Ide o komiksovú postavu, ktorá sa nedá opísať inak, ako dvoj-metrový svalnatý antihrdinský mimozemšťan, ktorý pracuje ako medzihviezdny žoldnier. Postava sa stala populárnou hlavne v deväťdesiatych rokoch, kedy ju DC oživilo ako motorkára. Znie to zaujímavo, že? Príliš sa však netešte, pretože projekt je vo vývoji – neúspešne – už od roku 2009. Vtedy ho mal Guy Ritchie natočiť podľa scenára zosnulého Dona Paynea. To sa však nikdy nestalo skutočnosťou. My však veríme, že prítomnosť zapáleného producenta a režiséra ako Michael Bay film konečne posunie vpred.

Zdroj: i.ytimg.com

Poznáte komiksovú postavu od DC menom Lobo? Aký máte názor na to, že Michael Bay zrežíruje filmovú adaptáciu štúdia Warner Bros., ktorá má slúžiť ako odpoveď na Deadpoola? Ste presvedčení, že antihrdinu Marvelu snímka neprekoná, alebo dáte Lobovi šancu?

ZDROJthewrap

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -