Filmy

[UPDATE] Poznáme ďalší projekt Michaela Baya! Pamätáte si na Prieskumníčku Doru?

Aj vy ste sa pýtali, čo urobí Michael Bay po odstupe od Transformers? Nuž…

Keď som včera otvoril túto správu, myslel som, že išlo o omyl jednej stránky a omylom zverejnili tohtoročný aprílový žart. Dátum bol však v poriadku a onedlho už o tejto novinke písal každý portál. Verte neverte, Michael Bay si vybral svoj ďalší projekt. Po odstupe z (finančne) úspešnej série o Transformeroch sa Michael chystá zadaptovať jednu z najpopulárnejších detských televíznych hrdiniek všetkých čias.

Svoj film totižto dostáva práve Prieskumníčka Dora (Dora The Explorer). Producentom sa teda stáva už spomínaný Michael Bay, a nepôjde o žiaden animák. Toto bude hraný film z produkcie Paramount Pictures a Nickelodeon Movies. Čiže… presne to, čo Michael urobil s Ninja Korytnačkami! No a my sa pýtame. Ako je možné, že sa takéto niečo skutočne deje, a ako si to teda tvorcovia predstavujú? Nuž, ako prvé nás napadlo jedno video, ktoré vyšlo pred piatimi rokmi. V ňom si jeho tvorcovia robia srandu z nápadu, čo ak by Hollywood urobil film o Prieskumníčke Dore. Asi ani jedného tvorcu by však nenapadlo, že o päť rokov neskôr sa to stane skutočnosťou:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=TnpTcrtsN3U]

Nuž, my teda nevieme čo si o tejto novinke máme myslieť. Snáď to teda nedopadne ako toto video. Mali by sa teda deti tešiť na Doru vo filme? Nuž… s takouto produkciou fakt netušíme. Kreslený seriál o Dore tu však je už od roku 2000, no a za tie roky sa z nej stala svetová značka. Scenár si berie na starosť Nick Stoller, ktorý má na svedomí filmy ako The Muppets a Neighbors. Čiže kombinácia, o ktorej tiež nevieme čo si myslieť. Film by mal prísť v roku 2019 no a ohľadom deja sa odhalilo zatiaľ iba toto: Dora, vo svojich tínedžerských rokoch, pôjde na návštevu za jej bratrancom Diegom (ktorý mal na stanici Nickelodeon taktiež vlastný seriál). Ešte raz vás teda uisťujeme, že nejde o žiaden žart. My však zatiaľ nemáme slov.

UPDATE: Vyzerá to tak, že Michael to po všetkých ohlasoch zabalil! Film sa ale stále robí.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=xlkH17apLMY]

Chcete vidieť hraný film o Prieskumníčke Dore v produkcii Michaela Baya? Máte radi Bayove filmy? Napíšte nám do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Filmy

  Pozrite si exkluzívny pohľad na uniknuté zábery z filmu Avatar 2 (SPOILERY)

  Filmy

  Film Matrix 4 dostal povolenie natáčať na Slovensku. Online je aj nový teaser

  Filmy

  Scarlett Johansson získala hlavnú úlohu vo filme Notorious B.I.G. vs Tupac. Koho tam stvárni?

  Filmy

  6 zloduchov, ktorým by mohol čeliť Tom Holland ako Spider-Man v nasledujúcom filme

  Pridaj komentár