[UPDATE] Poznáme ďalší projekt Michaela Baya! Pamätáte si na Prieskumníčku Doru?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Aj vy ste sa pýtali, čo urobí Michael Bay po odstupe od Transformers? Nuž…

Keď som včera otvoril túto správu, myslel som, že išlo o omyl jednej stránky a omylom zverejnili tohtoročný aprílový žart. Dátum bol však v poriadku a onedlho už o tejto novinke písal každý portál. Verte neverte, Michael Bay si vybral svoj ďalší projekt. Po odstupe z (finančne) úspešnej série o Transformeroch sa Michael chystá zadaptovať jednu z najpopulárnejších detských televíznych hrdiniek všetkých čias.

Svoj film totižto dostáva práve Prieskumníčka Dora (Dora The Explorer). Producentom sa teda stáva už spomínaný Michael Bay, a nepôjde o žiaden animák. Toto bude hraný film z produkcie Paramount Pictures a Nickelodeon Movies. Čiže… presne to, čo Michael urobil s Ninja Korytnačkami! No a my sa pýtame. Ako je možné, že sa takéto niečo skutočne deje, a ako si to teda tvorcovia predstavujú? Nuž, ako prvé nás napadlo jedno video, ktoré vyšlo pred piatimi rokmi. V ňom si jeho tvorcovia robia srandu z nápadu, čo ak by Hollywood urobil film o Prieskumníčke Dore. Asi ani jedného tvorcu by však nenapadlo, že o päť rokov neskôr sa to stane skutočnosťou:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=TnpTcrtsN3U]

Nuž, my teda nevieme čo si o tejto novinke máme myslieť. Snáď to teda nedopadne ako toto video. Mali by sa teda deti tešiť na Doru vo filme? Nuž… s takouto produkciou fakt netušíme. Kreslený seriál o Dore tu však je už od roku 2000, no a za tie roky sa z nej stala svetová značka. Scenár si berie na starosť Nick Stoller, ktorý má na svedomí filmy ako The Muppets a Neighbors. Čiže kombinácia, o ktorej tiež nevieme čo si myslieť. Film by mal prísť v roku 2019 no a ohľadom deja sa odhalilo zatiaľ iba toto: Dora, vo svojich tínedžerských rokoch, pôjde na návštevu za jej bratrancom Diegom (ktorý mal na stanici Nickelodeon taktiež vlastný seriál). Ešte raz vás teda uisťujeme, že nejde o žiaden žart. My však zatiaľ nemáme slov.

UPDATE: Vyzerá to tak, že Michael to po všetkých ohlasoch zabalil! Film sa ale stále robí.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=xlkH17apLMY]

Chcete vidieť hraný film o Prieskumníčke Dore v produkcii Michaela Baya? Máte radi Bayove filmy? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -