Filmy

Michael Bay nám v novom videu zo zákulisia Transformers: The Last Knight vysvetľuje, prečo tento film treba vidieť v IMAX 3D!

Transformers 5 budú ručať, a Michael Bay chce, aby ste si to užili v IMAX 3D!

Michael Bay, majster filmových efektov a výbuchov. Možno vám táto správa iba pripadá, ako reklama pre IMAX. Vedzte však, ak je v nej Bay, nikdy to nie je iba reklama. Tento chlap za 3D pre jeho piaty a posledný Transformers film udatne bojoval. Sám totižto vraví, že je smutné, že 3D zaniká. Tak sa ale nestane, keď je na stráži práve on. Väčšina filmov sa totižto iba prekonvertuje do 3D v post-produkcii, Bay však zvolil inú techniku.

Michael dokázal štúdio presvedčiť, aby zaplatilo niekoľko miliónov dolárov naviac, aby mohol film natočiť v 3D. Keďže ale chcel film točiť hlavne na IMAX kamery, ostávalo iba jediné rišenie. A to také, ktoré sa už určite zapísalo do histórie kinematografie. Transformers: The Last Knight sa stáva prvým filmom, natočeným IMAX 3D kamerami. Michael Bay jednoducho chce, aby mal divák ten najlepší kino-zážitok. Chce aby film reval, aby bol na čo najväčšom plátne a aby vás 3D vtiahlo do filmu. Vyzerá to teda tak, že piaty Transformers budú presne taký, ako si ho Bay predstavoval. Navyše, je to jeho posledný Transformers film, takže rozlúčka to musí byť poriadna!

Tešíte sa na nových Transformers? Zájdete naň do IMAX 3D? Vaše názory nám píšte do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Režiséri Avengers: Endgame prichádzajú na Netflix s akčnou peckou s Chrisom Hemsworthom

  Filmy

  Ako si pozrieť celý Marvel Cinematic Universe v chronologickom poradí?

  Filmy

  Dozvedeli sme sa oficiálny dátum vydania filmu Blade? Kedy sa lovec upírov pripojí do MCU?

  Filmy

  Kto všetko bude členom tímu vo filme Avengers 5 a čo zatiaľ o filme vieme?

  Pridaj komentár