Michael Bolton naspieval vlastnú Game of Thrones znelku v štýle 90. rokov! Prekonal originál?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Aj Michael Bolton miluje Game of Thrones!

Mať skvelé intro pre seriál je niečo, čo mnohým tvorcom dnes už nič nehovorí. Samozrejme, nájde sa pár výnimiek, veľa z nich naozaj skvelých, no väčšinou sa to dnes už nerobí. Najviac sa tvorcovia zmôžu na pár sekundové predstavenie mien a to je všetko. Keď si ale zaspomíname na staré časy, seriály prakticky sršali vlastnými intrami. Niektorým to možno príde vtipné, no intrá sa nerobili z novej orchestrálnej hudby ako to dnes robí HBO a Netflix. Vždy išlo o pieseň!

Menovite si azda každý pamätá Baywatch, Friends alebo aj Smallville. Tieto seriály svoje piesne naozaj definovali. Screen Junkies si to tiež uvedomilo. Ak chodíte na náš portál pravidelne, Screen Junkies vám predstavovať nemusíme. Títo chlapíci nás každý týždeň zásobujú svojimi Honest Trailermi. Ich prácu si už dokonca všímajú aj veľké hlavy v Hollywoode, no a teda niet divu, že boli už po druhýkrát nominovaní na cenu Emmy v kategórii Outstanding Short Form Variety Series. Keďže si však z týchto cien robili srandu minule, a nominované seriály sú v podstate rovnaké, prišli s niečím originálnym. Pre pár z nich vytvorili vlastné intrá, v štýle 90. rokov. No a na pomoc im dokonca prišiel legendárny spevák Michael Bolton, ktorý si zobral ten najväčší seriál zo všetkých!

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=SiZJOvjdGBY]

Keďže si House Bolton v Game of Thrones robí čo chce, Michael si vytvoril intro práve pre túto šou, ktorá dokonca tento rok ani nemohla byť nominovaná. Musíme však uznať, že jeho skladba k seriálu naozaj pasuje! Veľa fanúšikov dokonca povedalo, že ak by bol seriál vyrobený v 90. rokoch, toto je pieseň, ktorá by tam skutočne bola. No a my musíme iba súhlasiť! Samozrejme s iným textom. Ak sa vám teda jeho pieseň páčila, pozrite si celú epizódu, v ktorej ostatní speváci vytvorili deväťdesiatkove intrá pre seriály Stranger Things, This is Us a Handmaid’s Tale, ktoré taktiež nemajú chybu!

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=RKle5aNJkbY]

Čo vravíte na Boltonovu theme pre Game of Thrones? Chceli by ste, aby tak seriál začínal? Páčia sa vám aj ostatné znelky? Napíšte nám do komentárov!

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -