AKTUÁLNE: Michael Keaton sa už čoskoro vráti ako Batman. V ktorom filme ho uvidíme?

Nenechajte si ujsť

Oliver Kohár
Oliver Kohár
Večný študent kinematografie... aj jej obskúrnych zákutí.

Michael Keaton sa vráti ako Batman

DC sa v poslednej dobe pýši explozívnymi novinkami. Robert Pattinson si zahrá nového Batmana, fanúšikovia dostanú svoju vysnívanú verziu Justice League režiséra Zacka Snydera, ktorá sa objaví na HBO Max. A teraz je tu ďalšie „malé“ oznámenie. Legendárny Michael Keaton sa vráti ako Batman.

Kto by niečo takéto čakal? Producenti vo Warner Bros. musia fanúšikom priniesť niečo skutočne špeciálne, aby mohli opäť naštartovať ich nie zrovna dobre začatý filmový vesmír. Micheal Keaton, jeden z prvých predstaviteľov Temného rytiera Gothamu, sa v tejto ikonickej roli vráti v pripravovanom Flashpoint filme.

Michael Keaton Batman
Zdroj: imdb.com

Keatonove jednania s Warner Bros. ešte nie sú úplne uzavreté, avšak je veľmi pravdepodobné, že si masku Batmana opäť nasadí. Vo filme The Flashpoint sa objaví v hlavnej role Ezra Miller ako Flash. Tento film by mal spojiť všetky predošlé DC projekty dokopy, vrátane filmov Batman (1989) a Batman sa vracia (1992).

Pre Michaela Keatona nie sú superhrdinské filmy novým teritóriom. Či sa už jedná o DC (Batman), Marvel (Vulture v Spider-Man: Návrat domov), alebo viac umelecké projekty s podobnou tematikou (Birdman). Rolu Vultura si dokonca zopakuje v pripravovanom Morbiusovi, ktorého sa dočkáme v roku 2021.

Flashpoint
Zdroj: cbrimages.com

DC ide správnym smerom

Nie je potvrdené, či sa v pripravovanom Flashpoint filme objavia aj iní herci, ktorí počas svojej kariéry stvárnili Batmana. Avšak ak sa už „len“ vráti Keaton, bude sa jednať o veľkú udalosť, na ktorú budú netrpezlivo čakať fanúšikovia po celom svete. Vyzerá to tak, že v DCCU sa schyľuje na lepšie časy.

Čo si o návrate Michaela Keatona ako Batmana myslíte vy? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: comicbook.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

  1. nie, fanusikovia necakaju kym sa vrati herec z 90 rokov. Fanusikovia cakaju, ze sa vrati Ben Affleck a DC bude pokracovat s Justice League a Zackom Snyderom s jeho viziou. Zijete pod kamenom? Kolko tych Batmanov bude? Uz je v tom taky gulas ze az, aj s tym Pattisonom.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -