Prečo si Michael Keaton nezahral v Batman Forever?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Pre niekoho stále najlepší Batman, Michael Keaton prezradil, prečo sa objavil iba v dvoch filmoch.

V časoch, dnes už ťažko predstaviteľných, keď sa komiksové filmy nerobili aby sa vytvárali rôzne univerzá. Keď sa nerobili preto, aby sa potom všetci hrdinovia spájali. Keď sa jednoducho spravili a každý hrdina mal vlastnú sériu. Určite si pamätáte, že jeden z nich bol Batman, v podaní Michaela Keatona. Ten sa objavil v dvoch zo štyroch filmov vtedajšej Batman série. Samozrejme, v tých prvých dvoch úspešných. No a keďže Keaton je momentálne veľmi žiadaný herec, pri propagovaní filmu The Founder sa našiel čas na otázku z Batmana.

Tá znela: Prečo ste sa nevrátili aj do filmu Batman Forever? Keatonova odpoveď znela: “Bolo to zlé, ten scenár nikdy nebol dobrý a vedel som, že je film v problémoch keď sa režisér spýtal: Prečo to musí byť tak temné?”. Pokračovanie Burtonovej Batman série sa teda veľmi zle vyplatilo, keďže tento film aj jeho pokračovanie sú hodnotené ako jedny z najhorších. My sme hlavne radi, že sa vtedy žiadne veľké kontrakty nepodpisovali a Keaton ostal ako jeden z najlepších Batmanov!

Michael Keaton vedel, že Batman Forever bude zlý!
Michael Keaton vedel, že Batman Forever bude zlý!

Ste radi, že sa Keaton neukázal v Batman Forever? Ako ho hodnotíte v porovnaní s Affleckom a Baleom? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Foto: batman.wikia.com, collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

  1. Chcem si Kúpiť na HD DVD Batman 1989 a Batman sa Vracia 1992 sa nedajú kúpiť na DVD iba v Angličtine bol by som rád za Češtinu
    Michael Keaton bol najlepší Batman

Pridaj komentár

Najnovší obsah