POTVRDENÉ: Michael Keaton si po 30 rokoch opäť oblečie kostým Batmana v DC filme The Flash

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Po dlhých mesiacoch rôznych fámov máme konečne potvrdenú naozaj skvelú novinku. Michael Keaton (Spider-Man: Návrat domov) si zahrá v pripravovanom DC filme The Flash úlohu Batmana, v ktorého kostýme sa naposledy predstavil vo filmoch Batman (1989) a Batman sa vracia (1992).

Natáčanie je už v plnom prúde a aj napriek prvotným Keatonovým obavám z pandémie COVID-19 sa herec napokon vo filme ukáže. Čaká ho teda natáčanie niekoľkých scénok v Londýne a ak už proces výroby nič nepokazí, túto očakávanú komiksovú lahôdku uvidíme v kinách 3. novembra 2022.

Michael Keaton The Flash
Zdroj: cosmicbook.news

Michael Keaton sa vo filme The Flash vracia do úlohy strážcu Gothamu

69-ročná hollywoodská hviezda si kostým tohto ikonického komiksového hrdinu prvýkrát obliekla v roku 1989. O réžiu sa v tom čase postaral Tim Burton (Ospalá diera), ktorého vízia vydláždila chodník pre príchod budúcich superhrdinských kúskov.

Film si v tom čase odniesol finančný a kritický úspech, na ktorý sa Keaton s Burtonom pokúsili nadviazať o tri roky neskôr. Pokračovanie sa taktiež podarilo a herec mohol zavesiť kostým s naozaj dobrým pocitom.

Michael Keaton The Flash
Zdroj: thenerdsofcolor.org

Ako je možný Keatonov návrat?

Na úspech pôvodného Batmana nezabudlo ani filmové štúdio Warner Bros. a herecké vystúpenie hlavnej postavy príbehu si v dnešnom modernom DC univerze poctia ešte jedným skvelým spôsobom.

Dej filmu The Flash je založený na komiksovej predlohe Flashpoint z roku 2011 a sleduje udalosti Barryho Allena snažiaceho sa zachrániť jeho mŕtvu matku. Počas toho však nevedomky vytvorí alternatívny vesmír, ktorý je chránený práve Keatonov viac ako 30-ročnou verziou Batmana.

Uznávaný hororový režisér Andy Muschietti (To) to so svojím novým projektom myslí naozaj vážne a určite chce do komiksového DC priniesť kvalitnú filmovú snímku. Aj preto povolal do služby dlhoročného kamaráta a hudobného skladateľa Benjamina Wallfischa (Mortal Kombat), s ktorým už v minulosti spolupracoval na niekoľkých kvalitných filmoch.

Bude zaujímavé sledovať, akým smerom sa vydá pripravovaný The Flash, ale podľa všetkého je vo veľmi dobrých rukách. V hlavnej úlohe sa opäť predstaví Ezra Miller (Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny) a chýbať nebude ani súčasný Batman v podaní Bena Afflecka (Argo). Viac informácií zatiaľ nepoznáme, ale o všetkom ťa budeme informovať.

Tešíš sa na návrat nostalgického Batmana, ktorého si vo filme Flash zahrá Michael Keaton? Názor nám môžeš zanechať dole v komentároch.

Zdroj: thewrap.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -