REKLAMA

Stanica CW si pre nás pripravila trailer na návrat druhej polovice Arrowverse. Arrow od The CW/DC TV začal tento zdieľaný vesmír v roku 2012. Ako prvého sme videli Olivera Queena (Stephen Amell) ako Arrowa, časom Barryho Allena (Grant Gustin) v jeho vlastnej show The Flash. Hoci Supergirl debutovala pred sériou Legends of Tomorrow počas jesene v roku 2015, show bola pôvodne vysielaná na CBS. Oficiálnym členom Arrow multiverse sa stala až počas epizódy “Worlds Finest”, ktorá bola odvysielaná v marci 2016 počas prvej sezóny. Supergirl sa potom presunula na CW, kde dostala svoju druhú sériu a stala sa pevnou súčasťou superhrdinskej CW rodiny. Mali sme šancu vidieť aj cameo Jeffersona Piercea (Black Lightning) na konci traileru.

Midseason Arrowverse

Všetky štyri série, ktoré sa nachádzajú v Arrowverse ukončili svoje midseason finále v roku 2017 cliffhangermi, každý vlastným spôsobom. V midseason finále Arrowa môžeme vidieť ako Oliver sa snaží prísť na to, čo má robiť, keďže polovica jeho verného tímu Arrow je preč. Zatiaľ, čo vo Flashovi sa podarí Barryho rivalovi naň nahrať vraždu a tak sa snaží preukázať jeho nevinu, bez toho, aby prezradil jeho tajnú identitu najrýchlejšieho človeka na svete. Medzitým si Legendy musia nájsť dlhodobú náhradu za tím Firestorm. Supergirl sa bude snažiť získať jej vedomie po jej prvej bitke s postavou World Killer Reign, ktorá ju dostane do kómy.

REKLAMA

V novom traileri s názvom “Suit Up” sme dostali predĺženú verziu prechádzajúceho proma. To nám ukazovalo, ako sa postavy z ArrowaFlashaLegiend a Supergirl v šatni obliekajú do ich superhrdinských oblekov a výzbroje. Pripravujú sa na opäť na to, ako sa vrátia do ich boja s zločinom.

Ukázal sa aj Black Lightning

Black Lightning nebude súčasťou Arrowversu. Aj napriek tomu, že co-tvorca a hlavný architekt Arrowverse Greg Berlanti patrí medzi výkonných producentov série. Séria sa pôvodne mala nachádzať na stanici FOX, predtým, ako si The CW objednalo pilota a nakoniec prevzalo aj celú sériu.

midseason Arrowverse
Zdroj: youtube.com

Vyzerá to tak, že co-tvorca a showrunner Salim Akil sa rozhodol s jeho show pre niečo iné ako je Arrowverse. Trailery na Black Lightninga vykresľujú sériu, ktorá sa štýlom podobá viac na Marvel/Netflix série ako sú Daredevil, či Luke Cage. Určite to je zmena po Arrowovi a Flashovi. Keďže v Arrowverse uvidíme mnoho superhrdinov, ktorí dokážu cestovať časom a majú rôzne schopnosti, tak je pochopiteľné, že Akil preferuje zatiaľ vytvoriť svoju superhrdinskú “rodinu”, ktorá bude osamote, oddelená od zvyšku hrdinov.

Avšak, trailer stále privoláva pozornosť, fanúšikovia Arrowversu by nespravili dobre, keby zabudli na tohto nového pána. Mali by dať Black Lightningovi šancu, keď bude mať premiéru. Konečne dostaneme show bez spojenia s Oliverom Queenom. Jefferson Pierce však nebude veľmi dlho sám. Jeho dcéra Anissa (Nafessa Wiliams) sa stane skôr, či neskôr hrdinkou menom Thunder. Ale nebude zaostávať ani jej sestra Jennifer, ktorá by sa mala stať hrdinkou menom Lightning.

midseason Arrowverse
Zdroj: youtube.com

Pokračovanie tretej sezóny Supergirl bude v pondelok, 15. januára. Nasledovať bude štvrtá séria Flasha, v utorok 16. januára. Potom Arrow so šiestou sériou vo štvrtok, 18. januára. A nakoniec Legends of Tomorrow, ktorí budú pokračovať až 12. februára. K premiéram sa pridá aj Black Lightning, ktorého premiéra bude v utorok, 16. januára. Samozrejme, že vždy série budú dostupné na stanici CW.

Tiež sa neviete dočkať na pokračovanie superhrdinov? Ktorá pokračovanie nás podľa Vás prekvapí? Napíšte nám do komentárov.