Film Spider-Man: Homecoming potvrdil, že Miles Morales je súčasťou MCU! Ako to, že sme si to v kine nevšimli?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Mám 22 rokov, študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

O„čiernom“ Spider-Manovi, Milesovi Moralesovi, ste z našej strany počuli už pár krát. Už budúci rok sa totižto dočkáme celovečerného animovaného Spider-Man filmu, v ktorom sa neukáže Peter Parker, ale práve Miles. S touto postavou sa v poslednom čase roztrhlo vrece, pretože by mal byť aj súčasťou Spider-Man hry, ktorá vyjde budúci rok na PS4. Teraz sme sa ale konečne presvedčili, že Miles Morales je súčasťou MCU a skôr či neskôr sa ho dočkáme aj ako Spider-Mana. Prezradil nám to film Spider-Man: Homecoming! Ako je teda možné, že sme si túto zaujímavosť nevšimli už v kine? Odpoveď je jednoduchá!

Caleb McLaughlin ako Miles Morales
Zdroj: marvel.com

Miles Morales je súčasťou MCU!

Vo filme samotnom sme túto novinku zistiť ani nemohli. Ide o vymazanú scénu, ktorá mala slúžiť ako potitulková scéna, no do filmu sa nakoniec nedostala. Je to predĺžená scéna tej, kde Spider-Man vypočúva postavu Donalda Glovera – Aarona Davisa. Pamätáte, keď mu Spidey spútal pavučinou ruku ku kufru auta v garáži? Vo vymazanej scéne neskôr Aaron Davis zavolal svojmu synovcovi, že za ním nestihne prísť. Neoslovil ho nijak inak, ako Miles. Zhodou okolností, Aaron Davis je v komiksoch známy ako zlodej pod menom Prowler, ktorý je ujom Milesa Moralesa. Máme to teda potvrdené, Miles Morales je na 100% súčasťou Marvel Cinematic Universe. Samozrejme, dalo sa to očakávať.

Miles Morales sa prvý krát ukázal v komikse Ultimate Fallout #4, hneď po smrti Petera Parkera. Neskôr sa stal viac mainstream a dostal vlastnú sériuMiles Morales: Ultimate Spider-Man. Miles je teda veľmi zaujímavá postava a osobne môj najobľúbenejší Spider-Man. Taktiež sa stále stáva slávnejším a slávnejším, je na titulkoch komiksov, má dôležitú rolu v animáku Disney XD’s Ultimate Spider-Man a onedlho sa pripojí do pripravovanej TV Show Marvel’s Spider-Man.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -