Milión za minútu. Tieto herecké hviezdy zarobili šialené peniaze za pár chvíľ na plátne

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Herecké hviezdy, ktoré za pár minút zarobili veľa peňazí

My obyčajní ľudia vieme, že na to, aby sme zarobili veľa peňazí, musíme veľa pracovať. Toto pravidlo však neplatí pre Hollywood. Na tomto zázračnom mieste si totiž môžete zarobiť peniaze na veľkú vilu, a to len za pár minút vášho času.

Stačí hlavne, ak si vyberiete projekt, ktorý skutočne stojí za to. Kto zo slávnych hercov si zarobil najviac za najmenej svojho času? To sa dozviete v tomto článku, pretože toto sú herecké hviezdy, ktoré si za pár minút zarobili veľmi veľa peňazí.

1. Jared Leto vo filme Jednotka samovrahov (2016)

Jared Leto patrí medzi hercov, ktorí mali tú česť, že si zahrali Jokera, legendárneho komiksového zlosyna a hlavného nepriateľa Batmana. Slávny herec a spevák si túto postavu zahral vo filme Jednotka samovrahov a okolie jeho hereckú kreáciu príliš nechválilo. To ale Jareda trápiť nemuselo, pretože len za 7 minút na plátne si zarobil 7 miliónov, uviedol Closer News Weekly. To znamená, že zarábal 1 milión za 1 minútu finálneho strihu filmu.

2. Cameron Diaz vo filme Shrek 2 (2001)

Po úspechu prvého dielu kultového animovaného filmu Shrek (2001) bolo jasné, že príde pokračovanie. A aj v ňom postave menom Fiona prepožičala hlas slávna herečka Cameron Diaz. Nevieme síce, koľko si Cameron zarobila za prvý diel, za ten druhý to ale bolo úžasných 10 miliónov dolárov. Na nakrúcaní sa pritom podieľala len dva dni, uvádza Closer News Weekly.

3. Zendaya vo filme Duna (2021)

Zendaya dnes patrí medzi najvyhľadávanejšie svetové herečky. Aj vďaka tomuto statusu sa dostala medzi hereckú elitu vo vysoko cenenom filme Duna. Okrem nej si v Dune zahrali Timothée Chalamet, Rebecca Ferguson, Oscar Isaac či Jason Momoa. Tí si za svoje úlohy vypýtali rôzne sumy, no najzaujímavejšia je tá pre mladú herečku Zendayu. Tá si podľa Bustle za 7 minút na scéne zarobila 300 000 dolárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -