Miliónový CS:GO turnaj je za nami! Ktorému tímu sa podarilo zvíťaziť?

Nenechajte si ujsť

ELEAGUE CS:GO turnaj – výsledky

Je za nami ďalší obrovský turnaj od ELEAGUE CS:GO turnaj. V ňom sa hralo o neuveriteľných 1 000 000$! Ktorý z najlepších tímov sveta si počínal najlepšie a prebojoval sa až k víťazstvu?

Turnaja sa zúčastnili aj Slováci!

Od 21. júna až do včerajšieho večera sa odohrával turnaj v hre CS:GO s názvom ELEAGUE CS:GO Premier 2018. Turnaja sa zúčastnili len tie najlepšie tímy. Medzi hráčmi nechýbali ani dvaja Slováci, Martin “Styko” Styk a Ladislav “GuardiaN” Kovács. Na turnaji sa objavilo 8 tímov, a to konkrétne: Astralis, Cloud9, FaZe, Liquid, MIBR, Natus Vincere, fnatic a mousesports.

ELEAGUE CS:GO Premier 2018
Zdroj: hltv.org

Kto vypadol hneď na začiatku?

Turnaj začal klasickými skupinami. V každej boli 4 tímy, no postupovali len 2. Už po prvých dvoch hrách vypadli tí, ktorí si neporadili v ani jednom zápase. To boli, nanešťastie pre nás, tímy s oboma slovenskými účastníkmi, Cloud 9 a nečakane aj tretí najlepší tím sveta podľa HLTV rebríčku, tím FaZe. Z tretieho miesta v tabuľke vypadli hneď na začiatku turnaja tímy MIBR a fnatic.

Ako prebiehalo semifinále?

Po skončení skupinovej fáze prišli veľkolepé semifinále a finále. Tieto duely sa odohrávali formou BO3 zápasov. V prvých zápasoch sa stretli Astralis proti mousesports a Natus Vincere proti Liquid. Ako Astralis, tak aj Liquid si počínali skoro bez problémov a svojich súperov dokázali poraziť 2:0 na mapy.

ELEAGUE CS:GO Premier 2018
Zdroj: hltv.org

Ktorý tím zaslúžene vyhral obrovské peniaze?

Vo finále sa tak stretli Astralis a Liquid, čiže 1. tím v celosvetovom rebríčku so 4. Aj keď sa od Liquidu finále neočakávalo, po skvelých výkonoch si ho určite zaslúžili. Vo finále sa hralo o výhru $500 000, no aj za 2. miesto bola výhra vysoká, a to $200 000. Zvyšné peniaze sa rozdelili medzi ostatné tímy.

Finále ELEAGUE CS:GO Premier 2018 sa hralo len formou BO3, čiže na 2 víťazné zápasy. Výhru si odniesli hráči Astralis po vcelku jednoducho vyhratých zápasoch, 16:5 na mape, ktorú si zvolil súper, a 16:12 na svojej mape. Vďaka svojmu výkonu si tak Astralis udržali aj prvenstvo v rebríčku najlepších tímov.

ELEAGUE CS:GO Premier 2018
Zdroj: hltv.org

Sledovali ste akciu ELEAGUE CS:GO Premier 2018? Ako ste spokojný s výsledkami turnaja? Zaslúžil si podľa vás prvenstvo iný tím? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: liquipedia.net

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah