Miluji tě modrě a jeho trailer od naších bratov zpoza hraníc vás nenechá chladnými

Nenechajte si ujsť

Nikola Mikšová
Nikola Mikšová
Milá, mladá, pekná, usmievavá :)

Dielo, ktoré si na sfilmovanie počkalo

Romantická komédia prišla na svet spod rúk Jaroslava Papouška už v 90. rokoch. Bohužiaľ Papoušek nás onedlho opustil a dielo s názvom Jedním slovem miluji tě modrě sa už na plátne nestihlo objaviť.

Natočiť túto komédiu mal v pláne aj známy Miroslav Ondříček, no nedovolili mu to chýbajúce finančné prostriedky.

Film Miluji tě modrě teda čakal až kým si ho nezoberie pod krídla Miroslav Šmídmajer. Režisér a producent, ktorého môžete poznať od počinov ako sú Probudím se včera alebo Peklo s princeznou. Samozrejme neostal v tom úplne sám a na pomoc si prizval spisovateľa Pavla Brycha, scénaristku Luciu Bokšteflovú, dramaturgov Miloša Zahradníka a Máriu Dufkovú.

Miluji tě modrě
Zdroj: Magicbox

Čo hovorí Miroslav Šmídmajer na Miluji tě modrě?

Já se zamiloval do milostných scén, které jsou nesmírně něžné, vtipné, hravé a opravdu mě baví.

Romantická Praha a v láske blúdiaci maliar

Autor Jaroslav svojím umeleckým maliarskym cítením dej zasadil do krásnej a romantickej Prahy, kde sa odohráva nevšedný príbeh istého Dávida. Mladý maliar, ktorého jedného dňa vyhodia z práce v Národnej galérii. „Sbohem a šáteček.“ Čo mu však pozdvihne náladu, bude stretnutie so zaujímavou, nevšednou a svojskou dievčinou Terezou. A ako to už býva, tam kde sú dvaja, kvitne láska. Práve táto bude plná nádherných, dobrodružných, vtipných a dojemných chvíľ.


Film uvedie do kín Magic Box Slovakia od 26. januára 2017

Obsadenie: Václav Jílek, Denisa Nesvačilová, Rastislav Novák ml., Taťjana Medvecká, Vladimír Kratina, Hana Vagnerová a ďalší.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -