Minecraft film stráca režiséra! Má vôbec zmysel tento projekt ešte robiť?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Minecraft film stráca režiséra!

Film o ktorom nikto z nás netuší, čo si máme myslieť. Od ohlásenia prebehli už štyri roky, no odvtedy sme o projekte počuli len naozaj veľmi málo. Vieme len, že štúdio chce urobiť hraný film miesto animovaného, a že v ňom má byť herec Steve Carell. Režisérom sa stal Rob McElhenney, no ten po dnešku na tejto pozícii oficiálne končí. Zdroje totižto tvrdia, že sa rozhodol projekt sám opustiť.

Čo teda bolo zle netušíme, no tento odchod kompletne naruší celú prípravu filmu. Minecraft mal totižto vyjsť už koncom mája budúceho roka, no vzhľadom na to, ako moc veľký tento film je, bez režiséra tento dátum stihnú len veľmi ťažko. Projekt sa teda neruší a zatiaľ ani neposúva, no my naozaj netušíme, ako by to tvorcovia chceli po takomto probléme celé stihnúť. Hoci sme teda voči tomuto projektu dosť skeptickí, netreba zabúdať, že za ním stále stojí producent Roy Lee.

Minecraft je momentálne jedna z najúspešnejších a najhranejších hier na svete
Minecraft je momentálne jedna z najúspešnejších a najhranejších hier na svete; Zdroj: minecraft.net

Tento chlapík totižto pred pár rokmi stál za filmom, ktorý všetci odhadzovali podobne ako teraz Minecraft. Áno, práve Lee stál za výrobou Lego Príbehu, z ktorého sa stal masívny hit po celom svete. Kritici si ho absolútne pochvaľovali a dokonca sa z neho stal najväčší oscarový „vynechanec“ v roku 2014. Žeby sa teda podobné veci diali s Minecraft filmom?

Uvidíme, každopádne Minecraftu chýbajú dve krásne mená Phil Lord a Christopher Miller, ktorí pre Lego Príbeh vytvorili fantastický scenár. Štúdio však stále tvrdí, že vzhľadom na to, koľko fanúšikov si hra našla, bude film určite úspešný. O tom sa teda presvedčíme sami, no pochybujeme, že to bude 24. mája 2019, na kedy bol film pôvodne naplánovaný.

Čo vravíte na pripravovaný Minecraft film? Kto by sa podľa vás mal usadiť na prázdne režisérske kreslo? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -