Minecraft RTX prináša ďalších 5 máp. Stiahnuť si ich môžete úplne zadarmo

Nenechajte si ujsť

Leonard Priesol
Leonard Priesol
Ahoj, volám sa Leonard a mám 18 rokov. Som z Galanty. Študujem na strednej odbornej škole polygrafickej v Bratislave. Medzi moje hobby patria hry, filmy a cvičenie.

Minulý mesiac spoločnosť NVIDIA vydala Minecraft RTX Betu vďaka partnerstvu s Microsoftom a Mojang Studios. Táto beta priniesla do populárnej hry Minecraft pohlcujúci ray tracing pre Windows 10 edíciu spolu s realistickými textúrami a šiestimi svetmi vytvorenými práve na ukážku technológie. Dnes sme sa dočkali ďalších piatich máp.

Minecraft
Zdroj: nvidia.com

Minecraft RTX vyzerá naozaj obdivuhodne

Prvou mapou je Hilltop Lifestyle RTX a jej tvorcom je PearlescentMoon. Všetky mapy sa dajú stiahnuť z Minecraft Marketplaceu. PearlescentMoon vytvoril predtým mapu Color, Light and Shadow RTX a teraz prichádza s novou mapou. Budete sa snažiť prežiť v dedinkách inšpirovaných talianskou architektúrou.

Minecraft
Zdroj: nvidia.com

Druhou mapou je Egg Hunt RTX, ktorú vytvoril Feed The Beast. Táto mapa sa odohráva v záhadnej jaskyni preplnenej hádankami, tajomstvami a zábavnými výzvami. Vašou úlohou je nájsť všetky skryté vajcia, a to v čom najkratšom čase. Ide vlastne o takú minihru.

Minecraft
Zdroj: nvidia.com

Ďalšou mapou je Medieval RTX od Aurelien_Sama. Tento belgický YouTuber využil svoje schopnosti v stavaní a priniesol nám túto mapu, v ktorej sa budete snažiť prežiť. Odohráva sa v stredovekej dedine, ktorá je nádherná no cez noc nebezpečná.

Minecraft
Zdroj: nvidia.com

Štvrtá mapa sa volá The Dark Village RTX a vytvoril ju tvorca módov a zároveň streamer Wyld. V mape nájdeme opustenú dedinku v prerastenom lese, ktorá je dávno zabudnutá. Pod touto dedinou sa skrýva niečo hrôzostrašné. Dokážete tu prežiť?

Minecraft
Zdroj: nvidia.com

Posledná mapa má názov The Observer RTX a vytvoril ju IAmSp00n. Ide o dobrodružnú mapu odohrávajúcu sa v podzemí, kde budete preskúmavať okolie a odhaľovať záhadu krypty, v ktorej ste uviazli.

Podotýkame, že mapy sú dostupné len pre karty, ktoré povoľujú technológiu RTX a len pre Windows 10 verziu hry. Aby ste ray tracing skúsili, musíte sa zapojiť do bety priamo cez Xbox Insider hub aplikáciu.

Vyskúšate nejakú mapu s ray tracingom? Napíšte nám do komentárov! 

Zdroj: nvidia.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -