Filmy

Minutáž Guardians of the Galaxy vol. 2 bola odhalená spolu s recenziou filmu od Chrisa Pratta!

Koľko bude Guardians of the Galaxy vol 2 trvať a aký názor naň má Chris Pratt?

Jeden z najočakávanejších tohtoročných filmov sa pomaly ale isto blíži! No a síce to ešte bude nejaký ten mesiac, niektoré informácie o filme už musia vychádzať na povrch! Koľko trailerov nás ešte čaká netušíme, osobne si ale myslím, že von už pôjdu iba TV spoty. Za túto taktiku Marvel veľmi chválim, pretože o deji filmu nevieme takmer nič. Teraz sme sa však dozvedeli, koľko bude toto nové vesmírne dielo trvať, a čo si o ňom myslí hlavný protagonista, Chris Pratt.

Pokračovanie Strážcov Galaxie bude trvať 137 minút, teda 2 hodiny a 17 minút. O žiadny rekord v Marvelovskej stopáži sa teda nejedná, no bude to ich štvrtý najdlhší film. Film totiž bude až o celých 16 minút dlhší ako prvý diel. Myslím si, že táto dĺžka bude prijateľná pre všetkých, nie je to krátke, no zato ani dlhé. Teraz sa ale dostávame k trošku zaujímavejšej časti, ktorou je “recenzia” filmu od samotného Star-Lorda, Chrisa Pratta. Ten ju napísal na svoj facebook.

guardians of the galaxy vol 2 trailer

Zdroj: collider.com

“Recenzia” Chrisa Pratta na pokračovanie filmu Strážcovia Galaxie:

5. mája príde do kín najlepší film v histórii filmov. Takýto film tu nikdy nebol a ani už nebude. Vážne. Počuli ste o Občanovi Kaneovi? My sme o dosť lepší. Vážne. Náš film práve dostal viac ako milión bodov. Na Rotten Tomatoes už máme 234%. #GotGVol2 vyhrá všetky filmové ceny a aj 39 Olympijských zlatých medailí v plávaní, gymnastike, biatlone, x hrách, snowboardingu, proste vo všetkom. Taktiež vyhrá Svetový Pohár a 7 Super Bowlových prsteňov, je mi to ľúto Tom Brady. Tento film usmaží vaše mozgy a pozdvihne vášho ducha. James Gunn bude zvolený ako prezident sveta. Tváre Strážcov Galaxie sa pridajú na Mount Rushmore. Dajú nám aj planétu. 5. máj sa stane štátny sviatkom. Všetci budú tehotní. Cukríky budú padať z neba. Globálne otepľovanie prestane. Dinosaury začnú znova chodiť po tejto zemi. Čo je dobrá vec, iba filmy sa vám snažia nahovoriť opak. Dinosaury by totižto neboli tie hnusné a krvilačné beštie, ktoré iba zabíjajú ľudí. Naopak, stanú sa našimi domácimi maznáčikmi. Rozhodne si choďte kúpiť lístky čo najskôr. Nebuďte jedinou osobou na planéte, čo tento film neuvidí.
S pokorou,
Starlord

Neviem ako vás, no mňa presvedčil. V jednom má totiž Chris Pratt pravdu, tento film skutočne dostáva excelentné hodnotenia (100/100 bodov od testovacieho publika). Či sa nám teda pod nosom rysuje skutočne tak dobrý Marvel film zistíme až o mesiac. Tento rok už sme totiž jeden špeciálny komiksový film videli (Logan). Ak nás teda čaká ďalší, tak sem s ním. Nezabúdajte hlavne, že Strážcovia to rozbalia aj v IMAX sálach, preto vám na záver prinášame tento špeciálny retro IMAX plagát: 

Oficiálny IMAX plagát pre Guardians of the Galaxy vol 2; Zdroj: imax.com

Oficiálny IMAX plagát pre Guardians of the Galaxy vol 2; Zdroj: imax.com

Tešíte sa na pokračovanie tejto bláznivej partičky? Očakávate od pokračovania ešte väčšiu pecku? Vaše názory nám píšte do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Prinášame vám rebríček tých najlepších MCU filmov. Je medzi nimi váš obľúbenec?

  Filmy

  Ryan Reynolds po filme Detektív Pikachu v ďalšej hernej adaptácii. O ktorú sa jedná?

  Filmy

  Filmy Matrix 4 a nový Batman môžu byť kvôli koronavírusu odložené. Máme sa báť?

  Filmy

  Hororový DC spin-off The Trench preskúma najhlbšie časti z podmorského sveta Atlantídy

  Pridaj komentár