Po filme Avatar 2 plánuje obnoviť natáčanie aj Mission: Impossible 7. Kedy a kde sa produkcia začne?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Vysoko očakávané akčné pokračovanie Mission: Impossible 7 obnoví svoje natáčanie hneď po uplynutí letných mesiacov. Hviezdny Tom Cruise je už taktiež pripravený ukázať sa pred kamerami a celý výrobný tím by sa mohol vrátiť tam, kde bol donútený prestať.

Akákoľvek práca na filme sa pozastavila ešte koncom februára, kedy svet zasiahla pandémia nového koronavírusu. V tom čase sa produkcia nachádzala v Taliansku a režisér Christopher McQuarrie sa do tejto krajiny plánuje aj vrátiť.

mission: impossible 7 natáčanie
Zdroj: cinema.everyeye.it

Natáčanie filmu Mission: Impossible 7 sa začne v septembri

Po filme Avatar 2 je akčná lahôdka s Tomom Cruisom ešte len druhým filmom, ktorý nás oboznámil s plánmi opätovného začatia produkcie.

Štúdio Paramount bolo nútené preložiť jeden zo svojich klenotov z júla 2021 na november 2021, avšak ani to stále nemusí byť finálny dátum premiéry. Na adresu produkcie sa v stručnosti vyjadril aj asistent režiséra Tommy Gormley:

„Všetci dúfame, že začneme znova natáčať už v septembri. Boli sme len pár dní od natáčania v benátkach a v tom čase sme sa nachádzali priamo v epicentre, kde sa to začalo. Aj preto sme z benátok museli rýchlo odísť… A to nám chýbalo už len pár dní.“

Oficiálna fotka z filmu Mission: Impossible 6
Zdroj: ifuun.com

Aké herecké obsadenie vo filme uvidíme?

Okrem Cruisa sa vo filme objaví aj stará známa zostava – Rebecca Ferguson (Doctor Sleep), Simon Pegg (Star Trek trilógia), Ving Rhames (Pulp Fiction), Vanessa Kirby (Hobbs a Shaw) a Henry Czerny (Ready or Not). Nováčikmi budú Hayley Atwell (Agent Carter), Shea Whigham (Joker), Pom Klementieff (Strážcovia Galaxie 2) a po novom sa do partie pridá aj Esai Morales (Bad Boys).

Posledná splátka zo sveta Mission: Impossible si do dnešného dňa zarobila krásnych 790 miliónov dolárov. To isté sa predpokladá aj pri pokračovaní, ktoré je naplánované zasiahnuť kiná 19. novembra 2021. Mission: Impossible 8 príde o rok neskôr, a to 4. novembra 2022.

Začne sa natáčanie filmu Mission: Impossible 7 skutočne v septembri alebo tvorcov prekvapí druhá vlna koronavírusu? O vaše názory sa s nami môžete podeliť v sekcii komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -