Konečne je to tu. Mission: Impossible 7 prichádza na streamovaciu službu, poznáme dátum aj detaily

Nenechajte si ujsť

Nové Mission: Impossible konečne mieri online

Sedemmesačné čakanie sa končí. Jeden z najlepších akčných filmov minulého roka Mission: Impossible Odplata – Prvá časť, konečne dorazí aj na streamovaciu službu. Podľa očakávaní ňou bude SkyShowtime, kde si predplatitelia nedávny blockbuster s Tomom Cruisom budú môcť pozrieť už počas budúceho mesiaca.

Akčný veľkofilm na SkyShowtime pribudne 9. februára. Bude o o niečo neskôr ako na na trhu USA a Kanady, kde film podľa Variety štartuje už 25. januára. Zaujímavosťou je, že posledný diel akčnej série na SkyShowtime dorazí s pozmeneným názvom.

Na streamovacej službe sa bude volať jednoducho Mission: Impossible Odplata, keďže ďalšie pokračovanie bolo preložené z leta tohto roka až na máj 2025. Tvorcovia tiež potvrdili, že ďalší film neponesie názov Mission: Impossible Odplata – Druhá časť, ale dorazí do kín s novým menom.

Mission Impossible
Zdroj: looper.com

V kinách príliš nepresvedčil

Ide o súčasť stratégie, ako značku opätovne naštartovať a zvýšiť jej atraktivitu medzi divákmi. Mission: Impossible Odplata v svetových kinách štartoval v polovici júla. Aj apriek masívnemu rozpočtu a skvelým recenziám nedokázal naplniť komerčné očakávania. Najdrahší diel série s rozpočtom 291 miliónov (bez dodatočných nákladov desiatok miliónov na marketing) v kinách zarobil iba 567,5 milióna dolárov, čo je pre tím Toma Cruisa určite sklamaním.

Za nepresvedčivý výkon v kinách sa podpísala predovšetkým premiéra veľkofilmov Barbie Oppenheimer, ktoré vďaka spoločnej premiére vyvolali efekt Barbenheimer a zobrali kiná útokom. Z oboch snímok sa vykľuli obrovské komerčné hity, na čo však doplatil práve nový akčný film, o ktorom sa už týždeň po premiére prestalo písať a v záujme divákov išiel do úzadia.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -