Začiatok konca pomaly prichádza. To nám ukazuje prvý trailer na film Mission: Impossible 7

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Ako sa vraví, všetko dobré musí skončiť. Platí to aj pre akčnú špionážnu sériu Mission: Impossible, ktorá je tu s nami už viac než dvadsať rokov. Záver sa tvorcovia rozhodli rozdeliť do dvoch filmov, pričom prvý z tejto dvojice, Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One, príde do kín už na ďalší rok. Druhý a záverečný film vyjde o rok na to. Mission: Impossible 7 si však už naše srdcia pomaly získava, a to cez prvý trailer.

Na záver sa môžeme tešiť na návrat starých postáv, ako aj na príchod nových. Zo starej partie sa, samozrejme, vrátia Tom Cruise, Ving Rhames, Simon Pegg, Rebecca Ferguson, ale aj herci ako Vanessa Kirby či Henry Czerny. Medzi nové tváre budú patriť Hayley Atwell, Pom Klementieff, Rob Delaney, Esai Morales, Cary Elwes a Indira Varma. Posledné dva filmy, ako aj predošlé dva predtým, zrežíruje režisér Christopher McQuarrie.

Prvý trailer na Mission: Impossible 7

Ethan Hunt (Tom Cruise) stojí pred svojou najväčšou výzvou v živote. Nabáda nás na to aj predslov Eugena Kittridgea (Henry Czerny), ktorý je bývalým riaditeľom IMF a naposledy sme ho videli ešte v prvom Mission: Impossible. Hunta nabáda, aby ukončil svoju kariéru špióna, aj keď z jeho tónu nie je isté, či to myslí ako priateľ, alebo ako hrozba. Po týchto slovách nám ale trailer ukazuje niečo veľmi typické pre sériu – veľa akcie.

Prvé zábery sú vizuálne zaujímavé, pričom prechádzajú od podvodných scén cez lesy a mesto až do púšte. Hunt v traileri jazdí na rôznych dopravných prostriedkoch, medzi ktoré patria autá všetkých rozmerov, motorka, ale aj kôň. Vo všetkých scénach nechýba akcia, výbuchy a boje, ktoré v tomto traileri prevládajú nad nejakým konkrétnejším príbehom. Vidíme aj prvé zábery postavy Grace (Hayley Atwell), ktorej rola vo filme je zatiaľ neznáma.

Mission Impossible 7
Zdroj: screenrant.com

Pred IMF tímom stoja nové výzvy

Ide však o dôležitú postavu, o čom svedčí aj veľký počet scén s Huntom, kde spolu jazdia v aute. Hlavného záporáka (Esai Morales) sme tiež na chvíľku mohli zahliadnuť, no zatiaľ nie je jasné, aké sú jeho plány a čo chce dosiahnuť. To ale nič nemení na tom, že pre náš obľúbený IMF tím to bude opäť raz jedna veľká výzva. Pretože ak sa im to nepodarí, svet čaká katastrofa (aj keď, ako som spomínal trochu vyššie, ešte nevieme aká).

Po poslednom, veľmi úspešnom filme Mission: Impossible – Fallout sa zrejme všetci diváci a fanúšikovia série tešili na ďalšiu časť. Dátum vydania siedmeho filmu sa ale niekoľkokrát aj pre pandemickú situáciu presunul, a tak si Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One pozrieme v kinách až 14. júla 2023. Záver série, a teda Mission: Impossible – Dead Reckoning Part Two, vyjde o rok na to, konkrétne 28. júna 2024.

Čo vravíte na prvý trailer? Tiež sa už neviete dočkať toho, keď film príde do kín?

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -