Mission: Impossible 7 – Prinesie nám pokračovanie akčnú scénu vo vlaku?

Nenechajte si ujsť

Emma Reichmannová
Emma Reichmannová
Volám sa Emma, mám 23 rokov a študujem masmediálnu komunikáciu na univerzite v Trnave. Zaujímam sa o novinky hlavne z filmového a seriálového sveta. Okrem toho ma baví hudba, knihy a občas aj technológie.

Režisér Mission: Impossible 7 pridal ďalšiu fotku zo zákulisia

Christopher McQuarrie, ktorý režíruje pokračovanie akčného filmu Mission: Impossible 7 (oficiálny názov ešte oznámený nebol), pridal na svoj instagramový účet záber z nakrúcania. Aj keď išlo o záber dole hlavou, fanúšikovia rýchlo rozlúštili, na čo sa pozerajú.

McQuarrie pravidelne zahŕňa do procesu natáčania aj verejnosť. Často totiž pridáva fotky hercov a štábu, ale taktiež na jeho profile nájdeme záber aj priamo z pľacu alebo rôznych miest, kde sa film natáčal. Najnovší príspevok je fotka odfotená dole hlavou v interiéri akéhosi vlaku.

V pozadí môžeme vidieť kameru, pravdepodobne pripevnenú ku stene. Možno bolo potrebné ju pripevniť, aby mohli zachytiť haváriu vlaku, alebo sa vlak vykoľajil a vyletel z koľajníc? Ľudia po celom svete špekulujú, čo si pre nás tentokrát tvorcovia Mission: Impossible pripravili. Určite to však bude stáť za to, pretože tieto filmy priam prekypujú akčnými, dychberúcimi scénami.

Mission: Impossible 7 je v poradí tretím filmom režírovaným a napísaným Christopherom McQuarriem. V akčnom pokračovaní sa vráti Tom Cruise ako Ethan Hunt spolu s Vingom Rhamesom, Simonom Peggom a taktiež aj Rebecca Ferguson. K nim sa pridajú Cary Elwes, Vanessa Kirby, India Varma a dve nové tváre, ktoré sme doteraz poznali najmä z marveloviek – Pom Klemetieff a Hayley Atwell. Premiéra filmu je zatiaľ naplánovaná na máj 2022.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -