Mission: Impossible 7 si tento rok nepozrieme. Spolu s ôsmou časťou dostali nové dátumy premiér

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Mission: Impossible 7 a 8 majú nové premiéry

Za posledné dva roky si filmoví fanúšikovia prežili niekoľko presunutí premiér očakávaných filmov. Tento trend však zrejme neutícha, čomu nedopomáha ani stále pretrvávajúci koronavírus. Stále veľa tvorcov a štúdií tak pre istotu presúva premiéry svojich filmov na lepšie časy. Príkladom je aj štúdio Paramount, ktoré najnovšie pripravilo nové premiéry pre filmy Mission: Impossible 7 a Mission: Impossible 8.

Nové premiéry pre filmy vybralo štúdio zrejme aj pre obavy z nízkych zárobkov v kinách počas zlej situácie. Na niektorých filmoch sa totiž takáto situácia zle zárobkovo podpísala, no napríklad Spider-Man: Bez domova zarába veľké peniaze aj napriek covidu. Pri sérii Mission: Impossible nejde o prvé presunutie týchto filmov, keďže kedysi dávno sme si siedmu časť mali pozrieť ešte v lete minulého roka a ôsmu časť tento rok v lete.

Mission: Impossible 7
Zdroj: nbcnews.com

Filmy vyjdú v rokoch 2023 a 2024

Mission: Impossible 7 malo doteraz svoj posledný dátum premiéry naplánovaný na 30. septembra 2022, a tak sme ho mali vidieť ešte tento rok. Bohužiaľ, jeho nový dátum vydania je až 14. júla 2023, čiže ho posunuli zhruba o desať mesiacov. Čo sa týka Mission: Impossible 8, ten mal v kinách vyjsť podľa posledného termínu 7. júla 2023. Jeho dátum teda takmer úplne presne dostala siedma časť, zatiaľ čo osmička po novom bude mať premiéru 28. júna 2024.

„Po starostlivom zvážení sa Paramount Pictures a Skydance rozhodli posunúť dátumy premiér pre Mission: Impossible 7 a 8 v reakcii na zdržania v dôsledku prebiehajúcej pandémie. Nové dátumy vydania budú 14. júl 2023 a 28. jún 2024. Tešíme sa, že divákom poskytneme jedinečný kino zážitok.“

V sérii sme už dostali šesť úspešných akčných filmov. Keďže všetky si naozaj zaslúžili chválu od kritikov aj divákov, treba tvorcom veriť, že vedia, prečo premiéry odkladajú. V každom prípade, do najnovších dvoch častí sa opäť vrátia herecké hviezdy ako Tom Cruise, Simon Pegg, Ving Rhames, Rebecca Ferguson alebo Vanessa Kirby. Nováčikmi ale budú Hayley Atwell, Henry Czerny, Esai Morales, Frederick Schmidt, Pom Klementieff či Shea Whigham.

Paramount posúva aj spin-off série Tiché miesto

Hororová séria Tiché miesto má už dva úspešné filmy, za ktorých výrobou stojí hlavne režisér a herec John Krasinski. Vo výrobe je už aj ďalšia časť, o ktorej sa ale ešte toho veľa nevie. Známy nie je názov a ani príbeh, no predpokladá sa, že sa už nezameria na Evelyn Abbott (Emily Blunt) a jej tri deti. Nápad na film síce vymyslel Krasinski, no o réžiu sa už tretíkrát nepostará. Režisérom tohto projektu je teda Michael Sarnoski.

Tiché miesto spin-off
Zdroj: voxatl.org

Podobne ako Tiché miesto: Časť II, aj tento tretí film v sérii teda postihlo posúvanie jeho vydania. Pôvodne jeho premiéru naplánovali na 31. marca 2023. Avšak na rozdiel od Mission: Impossible filmov, nové pokračovanie Tichého miesta sa nepresunulo o takmer celý rok, ale iba o zhruba šesť mesiacov. Nový dátum vydania tak štúdio určilo na 22. septembra 2023. Pevne dúfam, že sú tieto nové premiéry filmov už aj ich posledné.

Čo vravíte na toto posúvanie premiér? Tiež ste sklamaní, že si takéto očakávané filmy pozrieme až neskôr, ako sme pôvodne mali?

Zdroj: collider.com, movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -