Mesiace čakania skončili. Mission: Impossible 7 si už pozriete aj online, má to však háčik

Nenechajte si ujsť

Mission: Impossible je konečne online

Štvormesačné čakanie sa konečne skončilo a kto si nestihol pozrieť siedmy diel Mission: Impossible na veľkom plátne, nájde ho už aj online. Posledný film s Tomom Cruisom si zatiaľ môžete pozrieť iba za poplatok, neskôr pribudne aj na ďalšie streamovacie služby.

V kinách príliš nepresvedčil

Mission: Impossible Odplata v svetových kinách štartoval v polovici júla a napriek masívnemu rozpočtu a skvelým recenziám nedokázal naplniť komerčné očakávania. Najdrahší diel série s rozpočtom 291 miliónov (bez dodatočných nákladov desiatok miliónov na marketing) v kinách zarobil iba 567,5 milióna dolárov, čo je pre tím Toma Cruisa určite sklamaním.

Za nepresvedčivý výkon v kinách sa podpísala predovšetkým premiéra veľkofilmov Barbie a Oppenheimer, ktoré vďaka spoločnej premiére vyvolali efekt Barbenheimer a zobrali kiná útokom. Z oboch snímok sa vykľuli obrovské komerčné hity, na čo však doplatil práve nový Mission: Impossible, o ktorom sa už týždeň po premiére prestalo písať a v záujme divákov išiel do úzadia.

Zatiaľ iba za poplatok

Siedmy diel populárnej série teraz diváci nájdu aj online. Ponúkajú ho platené streamovacie služby Google Play, YouTube a iTunes. Práve na poslednej zmienenej sa Mission: Impossible Odplata v prípade záujmu oplatí pozrieť najviac. Film je tu dostupný v 4K kvalite s dabingom za 16,99 €. Google Play a YouTube za zakúpenie pýtajú 20,99 €, navyše iba v HD verzii.

Mission: Impossible Odplata Prvá časť recenzia

Film si diváci zatiaľ môžu iba zakúpiť, možnosť prenajať si ho na pozretie bude dostupná na začiatku novembra. Zatiaľ nie je jasné, kedy Mission: Impossible dorazí aj na ďalšie platformy.

K dispozícii neskôr pravdepodobne bude na SkyShowtime, kde je dostupná celá séria. Vybrané diely série si však diváci môžu pozrieť aj na ďalších platformách. HBO ponúka prvý až piaty film série, Netflix zasa šiesty diel Fallout.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -