Vieme, ako bude vnútri vyzerať obchodný dom Mlynské Nivy! Pozrite si vizualizácie

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Showroom Alza.sk na novej adrese: Otvorenie Mlynské Nivy centrum

Alza.sk už o 30. 09. 2021, na kedy je naplánované aj otvorenie autobusovej stanice Mlynské Nivy, otvorí pre zákazníkov Showroom na novej adrese. Jej najmodernejšia predajňa sa nachádza v nákupnej galérii Nivy centrum.

Zákazníkom v bezbariérovom dvojpodlažnom Showroome ponúkne na dvakrát väčšej výstavnej ploche tisícky produktov k okamžitému odberu. Chýbať nebude ani obľúbený AlzaDrive s vlastným výrazne značeným vjazdom a parkovanie. Prvých niekoľko dní si budú môcť návštevníci tiež prehliadnuť Dášeňku, robotického psa od Boston Dynamics, ktorého Alza ako prvá priváža na Slovensko.

alza vizalizacia
Zdroj: Alza

Najmodernejšia predajňa Alza.sk otvorí svoje dvere zákazníkom už o 30. septembra. Alza.sk presúva svoj Showroom do nákupného centra Nivy.

„Na príprave nového Showroomu s priestranným AlzaDrivom a rozľahlým skladom sme s developerom HB Reavis spolupracovali od začatia projektu. Vďaka tomu je priestor vytvorený na mieru potrebám našich zákazníkov. Napríklad sa podarilo zrealizovať oddelený a jasne značený príjazd pre AlzaDrive alebo bezbariérové interiéry,“
hovorí Jan Moudřík, riaditeľ expanzie a facility v Alza.

„Tešíme sa na privítanie prvých zákazníkov v našich nových priestoroch. Na dvoch podlažiach na nich čakajú tisícky vystavených produktov rozdelených do desiatok tematických zón, AlzaWall na rýchle bezkontaktné vyzdvihnutie objednávok alebo priestranná Relax zóna s kaviarňou,“
uviedla Andrea Slaná, country manažérka Alza.sk.

Na prvých zákazníkov, ktorí 30. septembra do predajne zavítajú, bude v predajni Alza.sk čakať malé prekvapenie. Okrem kávy zadarmo bude možné tiež získať zľavy na produkty privátnych značiek ako AlzaPower či AlzaEco alebo poukazy na nákup. Navyše úplne prvýkrát na Slovensku budú návštevníci môcť vidieť robotického psa Dášeňku, ktorý sa po novom Showroome bude niekoľko dní pohybovať a vítať ich.

mlynske nivy otvorenie alza
Zdroj: Alza

Najmodernejšia predajňa Alza.sk

Showroom Alza.sk v priestoroch Nivy centra ponúkne zákazníkom dvakrát väčšie výstavné priestory. Na mieste si tak budú môcť prezrieť tisícky produktov od najnovších smartfónov cez vybavenie inteligentnej domácnosti až po veľkú bielu techniku. Unikátny dizajn predajne umožnil rozčleniť vystavené produkty do tematických zón. Pripravená je zóna venovaná hračkám, športovému vybaveniu, virtuálnej realite či hraniu.

Alza tu úplne prvýkrát zo všetkých svojich pobočiek predstavuje tzv. AlzaWall. Ten umožní rýchle a bezkontaktné prevzatie objednávky vybraného sortimentu podobne, ako sú zákazníci zvyknutí pri AlzaBoxoch. Novej technológie sa dočkal aj bezkontaktný príjem reklamácií, ktorý Alza predstavila ako reakciu na svetovú pandémiu. Na uloženie vráteného tovaru teraz môžu zákazníci využiť tzv. RMA Wall. Ďalšie technológie navrhnuté na mieru pre čo najrýchlejšie obslúženie zákazníkov sú pred ich zrakmi ukryté v zázemí skladu. Jeho veľkosť umožnila nasadenie podobného vybavenia, aké Alza využíva vo veľkých logistických centrách.

AlzaDrive v novom

Na pohodlné vyzdvihnutie objednávok bude okrem 20 výdajných miest slúžiť aj obľúbený AlzaDrive umiestnený v podzemnom parkovisku. V spolupráci s developerom sa preň vybudoval vlastný vjazd, ktorý je pre prehľadnosť výrazne značený modrým príjazdovým pruhom.

Ako technologický leader e-commerce na slovenskom trhu, Alza otvorením predajne nekončí. V nasledujúcich mesiacoch spustí v rámci novej centrály pre svojich zákazníkov rad ďalších unikátnych služieb a vylepšení.

O spoločnosti Alza.cz a.s.:

Líder internetového trhu a udávateľ trendov, taká je Alza. Svedčia o tom nielen rekordné obraty roku 2020, v ktorom Alza získala 1,4 miliardy EUR bez DPH, ale tiež rad inovácií na poli e-commerce (vlastná doprava AlzaExpres, využitie zdieľanej logistiky Liftago, platba a predaj BTC a LTC, online predaj elektromobilov a solárnych elektrární, testovanie znovu použiteľných REPETEBOXOV, zavedenie unikátnych služieb AlzaNEO, AIF, výučba na VŠE, privátne značky AlzaPower a AlzaEco, expanzia do krajín EU a tiež platformy Alza Partner pre partnerský predaj poukazov na služby a Alza Dropshipment pre externých dodávateľov).

Alza doručuje svoj tovar aj cez víkend, kedy sú tiež otvorené všetky jej prevádzky. Zákazníci si môžu svoje objednávky vyzdvihnúť v širokej sieti nonstop výdajných AlzaBoxov, ktorých ku koncu roka 2020 bolo spustených viac ako 700. Spoločnosť sa chová zodpovedne, do svojej CSR platformy Súhvezdie pomoci zapojila už viac ako 80 neziskových organizácií a pravidelne pomáha útulkom so svojím projektom Alza Pelíšek. Ako spoločnosť pomáha čítajte tu a najdôležitejšie Alza míľniky nájdete tu.

Zdroj: TS Alza

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -