Ako mobilní operátori pomenili otváracie hodiny pobočiek kvôli koronavírusu?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 22 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Mobilní operátori: Nové otváracie hodiny predajní

V reakcii na šíriaci sa koronavírus slovenskí mobilní operátori pomenili otváracie hodiny svojich pobočiek. Nižšie sa dozviete presnejšie informácie, ktoré nám poskytli O2 a Telekom.

O2

Od pondelka 23. marca otvára O2 všetky svoje predajne. Priestory v obchodných centrách budú otvorené od 11:00 do 17:00 a ostatné v čase od 9:00 do 15:00. O2 však aj naďalej odporúča svojim zákazníkom minimalizovať návštevy O2 Predajní a vybavovať si svoje požiadavky z pohodlia domova prostredníctvom aplikácie alebo webového rozhrania Moje O2. V nevyhnutných prípadoch im odporúčame postupovať v súlade s pravidlami, ktorými sa O2 predajne budú riadiť.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

„Prosíme zákazníkov, aby do predajní vstupovali len po jednom a s nasadeným rúškom alebo inou alternatívou. Rovnako ich prosíme aby zachovali odstup v rozpätí 1,5 metra od predajcov a ďalších zákazníkov. Ak sú zákazníci v domácej karanténe, prosíme ich, aby do predajní radšej nevstupovali a ochránili tak našich zamestnancov ako aj iných zákazníkov pred zvýšením rizika,“
uviedla Tereza Molnár, hovorkyňa O2 Slovakia.

Telekom

Naďalej platí, že sieť predajní Telekom funguje v obmedzenom režime. Štandardné otváracie hodiny sú od 10. do 14. hod. (pár predajní má upravené hodiny na čas od 11. do 15. hodiny). Na predajniach je celkovo menej pracovníkov (zväčša 2-3 ľudia). Obmedzený režim platí pre predajne v nákupných centrách i samostatné kamenné pobočky.

Aktuálny zoznam je každý deň aktualizovaný na tejto stránke. Napríklad dnes je otvorených 57 pobočiek. Otváranie či zatváranie predajní sa však môže priebežne meniť podľa dostupnosti predajcov.

Zdroj: TS O2, Telekom

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -