Aktuálne: Dvaja slovenskí operátori spustili a priniesli novinku roka

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Ďalší Slováci získajú prístup k špičkovej službe

Mobilní operátori Telekom a O2 priniesli jednu z najočakávanejších správ roka – podporu mobilného pripojenia resp. služby Connect my watch pre Apple smart hodinky. Toto riešenie má výhodu, že vďaka eSIM môžete využívať jedno číslo na Apple smartfóne i Apple smart hodinkách.

Služba bude dostupná aj na najnovších modeloch Apple Watch s podporou mobilnej konektivity, teda konkrétne Apple Watch Series 9, Apple Watch Ultra 2 a Apple Watch SE, ktoré na Slovensku u operátorov vstúpili do predaja 10. júna.

Pre klientov O2 a Telekomu za 5 eur mesačne

Klienti O2 môžu mobilné pripojenie k hodinkám Apple Watch vyskúšať v rámci skúšobnej verzie k dispozícii na 3 mesiace zadarmo, následne je služba spoplatnená sumou 5 eur mesačne.

Služba mobilného pripojenia pre smart hodinky má v Telekome názov Connect my watch a okrem zariadení Apple podporuje aj Samsung Galaxy Watch.

apple watch ultra 2
Zdroj: Apple

Telekom tiež ponúka 3-mesačnú bezplatnú trial verziu pre službu Connect my watch s Apple hodinkami od prvého dňa poskytovania služby, t.j. 10. júna 2024. Zákazníci si môžu aktivovať túto 3-mesačnú trial verziu v čase do 10. decembra 2024.

Štandardná cena služby Connect my watch pre klientov Telekomu s Apple zariadeniami po skončení trial verzie bude 5 eur mesačne.

Služby pre mobilné pripojenie smart hodiniek vyžadujú Apple Watch Series 4 a novšie so systémom WatchOS 10.5 alebo novším, a vyžaduje iPhone XR alebo novší so systémom iOS 17.5. 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -