Získajte nekonečné dáta ZADARMO pre leto 2021: Ako na to?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 22 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Nekonečné dáta pre leto 2021: Telekom motivuje zákazníkov, aby objavovali aj menej známe miesta Slovenska

Telekom štartuje vo štvrtok 1. júla 2021 letnú kampaň pre svojich zákazníkov. Celé dva mesiace budú môcť zákazníci využívať nekonečné dáta vďaka neobmedzenému balíčku. Nová akcia na júl a august je pripravená aj pre predplatené karty.

2x neobmedzený balík pre paušálistov

Zákazníci s najnovšími rodinami paušálov (Základ, Ideál, Dáta, Nekonečno) i staršími (Áno, Happy) si budú môcť aktivovať nekonečný balík dát počas každého mesiaca, t.j. jeden od 1. júla do 31. júla a druhý od 1. augusta do 31. augusta 2021. Balík sa aktivuje v Telekom aplikácii.

K dispozícii bude aj pre najnovšie biznis paušály (Biznis Mini, Biznis Premium, Biznis Nekonečno) resp. staršie ÁNO Biznis.

Zdroj: logos-download.com

Nekonečno aj v 5G sieti

Po prvý raz si budú môcť zákazníci užiť túto formu nekonečných dát zdarma v štyroch sieťach Telekomu: 2G, 3G, 4G a aj najnovšej 5G siete (dostupná už v 17 lokalitách Bratislava i prvých obciach).

Každý zákazník dostáva k paušálu rovnakú porciu dát bez ohľadu na to, aký program využíva. Technicky je nastavený objem dát na 1000 GB mesačne.

Nekonečné dni na Predplatenke

Telekom pripravil špeciálnu akciu aj pre zákazníkov Predplatenky. Ak si medzi 1. júlom a 31. augustom 2021 budú aktivovať balík Nekonečné pripojenie na 10 dní, môžu získať aj Nekonečné dáta na deň zdarma.

Akcia funguje tak, že počas 10 dní platnosti balíka si bude môcť zákazník cez Telekom aplikáciu aktivovať jeden raz balík Nekonečné dáta na deň za 0 €.

Technicky potom získa na 24 hodín možnosť surfovať plnou rýchlosťou. Po uplynutí tejto doby sa mu vráti rýchlosť na štandardnú 1 Mbps do konca 10-dňového obdobia.

Možnosť aktivácie Nekonečných dát na deň bude k dispozícii pri každej aktivácii balíka v júli a auguste, takže zákazník ju môže využiť aj opakovane. Počas 62 dní ju bude môcť využiť aj päť-šesť ráz.

telekom podozrive telefonaty
Zdroj: techradar.com

Nekonečné dáta pre objavovanie Slovenska

„Telekom štartuje letnú dátovú kampaň primárne pre to, aby zákazníci mohli cestovať po Slovensku, užívať si aj menej známe miesta a naplno objavovať destinácie, kde možno ešte v živote neboli. Máme záujem o to, aby naši zákazníci trávili leto na Slovensku a podporili aj domáci cestovný ruch, ktorý v minulých mesiacoch utrpel veľké straty. Veríme, že aj takto sa nám podarí rozhýbať Slovákov po všetkých regiónoch, navštíviť nikdy nevidené hrady, zámky, jazerá či iné krásy našej krajiny,“ uvádza Dušan Švalek, riaditeľ mass market segmentu Slovak Telekom.

Ku štarte letných noviniek pripravuje Telekom aj letnú kampaň, ktorú predstaví v nasledujúcich dňoch.

O spoločnosti Slovak Telekom, a. s.

Slovak Telekom je najväčší slovenský telekomunikačný operátor s dlhoročnými skúsenosťami a zodpovedným prístupom k podnikaniu. Pod značkou Telekom poskytuje široké portfólio služieb pevnej i mobilnej siete jednotlivcom, domácnostiam i firemným zákazníkom. Každý rok investuje desiatky miliónov eur do budovania vlastnej pevnej i mobilnej infraštruktúry. Optickou sieťou pokrýva viac ako 790 tisíc domácností a mobilné siete Telekomu získali za svoju kvalitu ocenenie Best in Test od spoločnosti umlaut (P3) sedemkrát za sebou v rokoch 2015 až 2019. V decembri 2020 odštartoval Telekom aj prvú komerčnú prevádzku 5G siete na Slovensku.

Slovak Telekom je súčasťou nadnárodnej skupiny firiem Deutsche Telekom Group. Jej jediným akcionárom je spoločnosť Deutsche Telekom Europe B.V. s 100% podielom akcií.

Zdroj: TS Telekom

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -