Vieme, kto bude moderovať 89. odovzdávanie Oskarov!

Nenechajte si ujsť

Denis Bandura
Denis Bandura
I am Mr. Meeseeks, look at me

89th Annual Academy Awards

Určite už mesiace netrpezlivo čakáte, na ten deň, keď Akadémia bude rozdávať oskary. Dátum už je, oskary sa budú udeľovať 26. februára 2017, čo vychádza na nedeľu. Určite už počas tohto roka mnohí z vás tipujú, ako by to asi mohlo vyzerať, kto bude nominovaný a podobne. No mi tu pre vás máme sviežu novinku! Vieme, kto bude moderovať toto celé kolosálne predstavenie!

Jimmy Kimmel Oskary

Dámy a Páni, prichádza Jimmy Kimmel!

Presne tak! Toto 89. udeľovanie oskarov nebude moderovať nikto iný, ako famózny Jimmy Kimmel! A povedzme si, po minuloročných rasistických komentároch na Chrisa Rocka, ktorý moderoval minulý rok, je Jimmy Kimmel príjemná zmena. Kimmel má všetky vlastnosti, ktoré moderátor oskarov potrebuje. Je vtipný. Nič viac. Pretože nič viac nepotrebuje. Nejaký rečnícky talent je už vedľajší. Jimmy prosto vie, ako na to, pretože odmoderoval veci ako napríklad Emmys v roku 2012 a 2016, čož tiež nie je práve najmenšie odovzdávanie cien.

Jimmy Kimmel Oskary

Sláva

Jimmy Kimmel má vlastnú show s názvom „Jimmy Kimmel Live“. Áno, aké originálne. Každopádne práve tu postretával mnoho hviezd a vyšperkoval svoj prístup v telke a zmysel pre humor. My si myslíme, že Jimmy Kimmel je skvelá voľba, čo sa moderovania týka. A teda nám ostáva už iba čakať. Pretože iba čas ukáže, kto budúci rok zabojuje o najprestížnejšie filmové ocenenia!

Foto: abc.com, variety.com, today.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -