Moja Reč je zase doma, v plnej sile aj zostave a s novým trackom Trillion

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

MOJA REČ JE ZASEDOMA

Dobrí chlapci z Handlovej sú po troch rokoch zase spolu, zase doma. S novými trackmi, rýmami, albumom, koncertmi a videoklipom k singlu Trillion.

Rapperi Vladimír Supa Dupkala a Michal Delik Pastorok s producentom Jozefom Engererom vydávajú v septembri svoj spoločný album číslo 9. Dostal meno Zasedoma a prinesie originálny MR sound. Nebude to však žiadny oldschool, ale zvuk zasadený do roku 2020 a hudobne aj textovo vyzretý album, na ktorý fanúšikovia čakali celé tri roky.

Kreatívny a hudobný proces absolvovala Moja Reč spolu v ich štúdiu neďaleko Handlovej. Pokračovali tak na mieste, kde to všetko v roku 2004 začalo, v roku 2017 nachvíľu zastalo, aby tento rok mohlo prísť spojenie kompletnej zostavy a spoločný comeback.

Moja reč
Zdroj: Filip Nagy / mojarec.com

DOBRÉ HOLUBY SA VŽDY VRACAJÚ A DOBRÍ CHLAPCI TIEŽ

„Keby sme boli v manželstve, tak lietajú taniere a čo ja viem čo všetko… ale to sme neboli. Aspoň nie podľa toho, čo si pod manželstvom väčšina ľudí predstavuje. Dlho sme robili na tom, ako sa perfektne nechápať a zároveň si byť nablízku. Dosť dlho na to, aby sme otrávili všetkých naokolo, nás nevynímajúc. Krach bol vlastne vykúpením. Ale dobré holuby sa vždy vracajú a dobrí chlapci tiež. Tak sme zase doma a pokope a robíme to, čo nás baví najviac,“

hovorí Supa. Chalani si užívajú to, že sú zase spolu a v tvorivom procese, rýmoch aj hudbe to je rozhodne cítiť:

„Znova sme nabehli tam, kde sme skončili a veľmi nás to baví. Dobré veci sa dejú – mne sa narodila dcéra, sme s chalanmi spolu po takej dlhej dobe a robíme muziku. Album sme sa snažili urobiť najlepšie ako sa dá a mám z toho také dobré zimomriavky,“

dopĺňa Delik. Jozef Engerer na Zasedoma ukáže viacero hudobných polôh, nešiel jednoštýlovo, ale stále to bude ich špecifický MR sound. Moja Reč sa vždy sústredila hlavne na hudbu, ale pri novom albume už kladú dôraz aj na stratégiu:

„Tešíme sa aj z toho, že je všetko konečne pripravené a že máme okolo seba tím ľudí, ktorí sa tomu rozumejú,“

uzatvára Jozef.

Moja reč
Zdroj: Filip Nagy / mojarec.com

NOVÝM SINGLOM JE TRILLION

Trillion si už môžete vypočuť na všetkých hudobných streamovacích platformách a videoklip bude na YouTube v piatok 17. júla 2020 o 18:00 hod. Za jeho realizáciou stojí director Miroslav Spunkey Balogh a video vzniklo aj vďaka podpore mesta Handlová. Väčšina záberov je natočená priamo v industriálnych priestoroch Hornonitrianskych baní, kde sa stále ťaží hnedé uhlie. Dream team je späť a #zasedoma. Tak si to určite vypočujte a pozrite! Naživo dnes v Clube 333 v Prievidzi, kde prebehne video premiéra a k tomu jeden z prvých koncertov dobrých chlapcov po troch rokoch.

KONCERT. KRST. ALBUM. MERCH. VŠETKO JE READY!

Moja Reč bude 11. septembra 2020 v plnej sile a zostave aj v hlavnom meste. Handlovskí dobrí chlapci pokrstia a predstavia svoj spoločný deviaty album Zasedoma v bratislavskom klube MMC. Vstupenky na koncert spojený s krstom už môžu byť vaše. A okrem toho sú už spustené pred-objednávky na nový album a merch, ktorý je silne inšpirovaný aj Handlovou a jej baníckou históriou. Všetko nájdete na jednom mieste na webe MOJAREC.COM.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -