Nádherná Jessica Chastain ukazuje svoj herecký talent v druhom traileri na režisérsky debut Aarona Sorkina, Molly’s Game

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Molly’s Game. Nepochybne jeden z najlepšie vyzerajúcich filmov tohto roka a možný nominant na Oscara. Pokiaľ neviete o čo ide, pozeráte sa na režisérsky debut Aarona Sorkina, aktuálne jedného z najlepších scenáristov Hollywoodu. Za sebou má skvosty ako The Social Network alebo životopisný film Steve Jobs, zatiaľ čo okrem réžie pracuje samozrejme aj na scenári. Prvý trailer na Molly’s Game sme už videli a pozrieť si ho môžete tu. V hlavnej role sa predstaví krásna a talentovaná Jessica Chastain (Interstellar, Marťan), no ukážu sa aj iné známe mená ako Idris Elba, Kevin Costner, Jeremy Strong alebo Michael Cera.

molly's game trailer
Zdroj: theplaylist.net

Film Molly’s Game je založený na skutočných udalostiach

O čom teda film bude? Hlavnou postavou je Molly Bloom (Jessica Chastain), skúsená lyžiarka a majiteľka luxusného pokerového kasína. Aj preto si vyslúžila prezývku „pokerová princezná„, do jej kasína chodili slávni herci, športovci či ruskí mafiáni. Všetko to však skončilo jednu noc, kedy ju v jej apartmáne zatklo 17 agentov FBI s automatickými zbraňami. Jej jediným spojencom je jej právnik Charlie Jaffey, ktorého si zahral sám Idris Elba. O výborné herecké talenty teda nebude núdza, a práve tie by tento film mohli dostať na Oscarov – ak teda nie samotný scenár od Aarona Sorkina.

Tento scenár je založený práve na rovnakomennej knihe od Molly Bloom. Okrem toho, že napísala ako kasíno založila a viedla, v nej odhalila aj skutočné stránky a tajomstvá rôznych hercov. Premiéra filmu sa bohužiaľ pred pár dňami dočkala veľkej zmeny. Pôvodný dátum bol stanovený na 22. novembra 2017, no limitované vydanie sa presunulo na deň Vianoc. „Širšie“ vydanie (pravdepodobne aj u nás) bude 5. januára 2018. V deň limitovaného vydania bude film čeliť snímke The Greatest Showman, zatiaľ čo v deň širšieho vydania bude stáť proti hororu Insidious: Posledný kľúč.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -