Jessica Chastain nám odhalí, ako sa celebrity správajú v skutočnosti, vo filme Molly’s Game, napísaný Aaronom Sorkinom!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Molly’s Game trailer nám predstavuje film podľa skutočnej udalosti o podzemnom kasíne, do ktorého chodili výhradne iba celebrity!

Postupne a pomalinky nám začínajú prichádzať trailery na filmy, ktoré sa môžu radiť medzi potenciálne oscarovky tohto roka! Súdime samozrejme podľa dátumu vydania a faktu, že ide o skutočný príbeh. Akademici majú najradšej príbehy podľa skutočných udalostí, no a tento vyzerá veľmi zaujímavo. Počuli ste niečo o Molly Bloom? Jej ďalšia prezívka je totižto Pokerová Princezná, no a práve o nej bude nasledujúci film Molly’s Game.

Molly bola známa tým, že viedla tajné podzemné pokerové kasíno, do ktorého chodili predovšetkým známe celebrity a herci. Neskôr ju však FBI chytila až so 17 ozbrojenými agentmi. Momentálne je na slobode, no a môže sa pýšiť knihou Molly’s Game, v ktorej opísala ako toto kasíno založila a viedla. Zaujímavejšou časťou je ale tá, kde odhalila skutočné stránky a tajomstvá rôznych hercov. Práve podľa tejto knihy teda prišiel scenár k rovnomennému filmu, ktorý práve debutoval svoj trailer. Molly Bloom si zahrá na oscara nominovaná herečka Jessica Chastain, ktorú môžte poznať z filmov ako Interstellar a Zero Dark Thirty. Ďalej si vo filme zahrajú herci ako Michael Cera, Idris Elba a Kevin Costner.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=Vu4UPet8Nyc]

Podľa traileru sa máme určite na čo tešiť. O scenár a svoj režijný debut sa postaral Aaron Sorkin, ktorý je momentálne najlepšie pracujúcim filmovým scenáristom. Jeho prácu ste mohli vidieť vo filmoch ako The Social Network a Steve Jobs. Ak sa teda film rozhodne ísť rovnako hlboko ako kniha a odhalí nám pár tajomstiev o tom, ako zle sa vraj niektoré celebrity chovajú v skutočnosti, čaká nás v kinách naozaj zaujímavé dielo. No a ako sme vraveli na začiatku, November 22 je správny dátum na vydanie tohto filmu pre akadémiu. Uvidíme teda, kam až sa tomuto filmu podarí dostať.

Ste oboznámení so skutočným príbehom o Molly Bloom? Zaujal vás jej príbeh a trailer? Máte radi Sorkinove scenáre? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -