Lúpež sa blíži ku koncu. Pozrite si trailer k 5. sérii seriálu Money Heist

Nenechajte si ujsť

Emma Reichmannová
Emma Reichmannová
Volám sa Emma, mám 23 rokov a študujem masmediálnu komunikáciu na univerzite v Trnave. Zaujímam sa o novinky hlavne z filmového a seriálového sveta. Okrem toho ma baví hudba, knihy a občas aj technológie.

Najčítanejšie za 7 dní

Trailer k poslednej sérii Money Heist

Už prešiel takmer rok a pol, odkedy sme videli poslednú časť 4. série Money Heist. Tá skončila poriadnym cliffhangerom a nechala fanúšikov tápať v tom, čo sa stane ďalej. Keď tvorcovia oznámili, že ďalšia séria bude poslednou, nejednému divákovi to prišlo ľúto.

Odvtedy však pretieklo už veľa vody a konečne sme dostali „ochutnávku“ toho, čo už čoskoro uvidíme na Netflixe. Teórií a hádania bolo viac než dosť. Jedno je isté. Nikto z lúpežníkov sa nemieni len tak vzdať.

Veľa emócií, akcie a návrat obľúbených postáv

Na úvod je treba povedať, že piata séria bude rozdelená na dve polovice. Pomenované sú Volume 1 a Volume 2. Každá táto časť je rozdelená na päť samostatných epizód, takže dokopy bude mať piata séria desať epizód. Samozrejme, nedostaneme ich všetky naraz. Volume 1 (a teda prvých päť epizód) má naplánované vydanie na 3. septembra a Volume 2 uvidíme na Netflixe 3. decembra 2021.

Trailer na Money Heist: Part 5 Vol. 1 nám napovedá, že dostať sa z Národnej banky bude možno oveľa ťažšie, ako sa zdá.  Na začiatku sa k divákom prihovára jedna z hlavných postáv, Tokyo (Úrsula Corberó), a svojím rozprávaním navodzuje mrazivú, pochmúrnu atmosféru.

Ďalej uvidíme Lisabon (Itziar Ituño), ako spolu s celou bandou vzdorujú polícii a armáde. A ako by toho nebolo málo, beznádejne to vyzerá s Profesorom (Álvaro Morte). Ten pravdepodobne nebude môcť pomôcť svojim parťákom, pretože ho (na konci štvrtej série) zajala vyšetrovateľka Alicia Sierra (Najwa Nimri). Preto zatiaľ nie je isté, či, a ako sa všetci dostanú z banky živí a zdraví.

trailer money heist
Zdroj: denofgeek.com

Okrem trojice hlavných predstaviteľov znova uvidíme aj zvyšok bandy – Darka Perica ako Helsinki, Pedra Alonsa ako Berlína, Albu Flores ako Nairobi, Miguela Herrána ako Ria, Jaime Lorenteho ako Denvera, Rodriga de la Serna ako Palerma a mnoho ďalších. Pôvodné obsadenie doplnia nováčikovia Miguel Ángel Silvestre a Patrick Criado.

Tvorca seriálu Álex Pina tvrdí, že pôvodný scenár museli zmeniť, pretože chceli priniesť niečo nečakané. Snažili sa o to, aby finále celého seriálu nastalo už na konci Volume 1. Druhá časť, Volume 2, je tak viac orientovaná na emocionálnu stránku jednotlivých postáv a nadväzuje na koniec príbehu.

Ste fanúšikom tohto seriálu? Čo hovoríte na trailer k piatej sérii? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: vitalthrills.com, collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -