La casa de papel po kórejsky? Netflix zverejnil prvý trailer k seriálu Money Heist: Korea

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Odpočítavanie k novej geniálnej lúpeži sa môže začať. Nadchádzajúca adaptácia Money Heist: Korea – Joint Economic Area prekvapila fanúšikov celosvetovo známeho hitu La casa de papel a Netflix nám konečne odhalil prvý trailer.

Kórejský remake spoznal aj celé herecké obsadenie, ktoré vidieť v závere najnovšej upútavky. Hlavou operácie bude tentokrát herec-filmár Yoo Jitae v úlohe Profesora, ktorého si v pôvodnom seriáli zahral španielsky herec Álvaro Morte. Nového geniálneho vodcu partie zlodejov vidieť v úkryte svojho predchodcu a na stene visí hneď niekoľko známych masiek.

Prvý trailer k sérii Money Heist Korea od Netflixu:

Meno Yoo Ji-tae je momentálne v Južnej Kórei populárnym pojmom a niet sa čomu čudovať. Tvorca si v minulosti skúsil projekty ako Seven Days, Ode to My Father, Lost and Mistresses a do budúcna o ňom ešte určite budeme veľa počuť.

Money Heist: Korea nebude len o jednej postave a najnovší trailer prezradil mená všetkých ostatných hercov, ktorí sa objavia po boku Profesora. Prvou na zozname je herečka Kim Yunjina ako Woojina z tímu Task Force, pripomínajúca postavu Raquel Murillo z Money Heist. Taktiež operuje zo svojho špeciálneho stanu a vyzerá rovnako ohnivo ako španielska hviezda Itziar Itumo z originálu.

V seriáli taktiež účinkujú Jun Jong Ju ako Tokio, Kim Ji Hoon ako Denver, Jang Yoon Ju ako Nairobi, Lee Hyun Woo ako Rio, Lee Won Kong ako Moskva, Kim Ji Hun ako Helsinki a Lee Kyu Ho ako Oslo. Chýbať nebude ani Berlín, ktorého si zahral Park Hae Soo zo seriálu Squid Game. Premiéra Money Heist: Korea príde na malé obrazovky Netflixu už tento rok, ale presný dátum zatiaľ nepoznáme.

Páčil sa ti prvý trailer k nadchádzajúcemu seriálu Money Heist: Korea od Netflixu? Názor nám nezabudni napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -