Seriál Money Heist prináša informácie o novej, piatej sérii. Čaká nás koniec legendárnych lúpeží?

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Piata séria seriálu Money Heist

Netflix prednedávnom odhalil, že sa vráti najpopulárnejší španielsky seriál Money Heist na platformu s piatou sériou. Piata séria bude zároveň poslednou sériou Money Heist a bude veľkým finále. Oznámili to prostredníctvom Twitteru.

Natáčať sa bude už čoskoro v Španielsku, Dánsku a Portugalsku. Pridajú sa aj niektorí noví herci. Medzi nich patria Miguel Ángel Silvestre (Sense8, Netflix adaptácia Narcos) a Patrick Criado (The Invisible Line). Dostaneme teda aj nové hlavné postavy do už zabehnutého gangu zlodejov. K novej zostave sa vyjadril aj jeden z tvorcov – Alex Pina:

„Takmer rok sme premýšľali nad tým, ako rozdeliť partiu. Ako spraviť, aby bol Profesor v koncoch. Ako sa dostať do situácií, ktoré sú pre väčšinu postáv fatálne. Výsledkom je piata séria Money Heist. Vojna dosiahne tie najextrémnejšie a najneľudskejšie úrovne, zároveň to je však najepickejšia a najzáživnejšia séria.“

Novinku zdieľali viacerí z hercov na svojich sociálnych sieťach a rýchlo sa rozletela internetom. Seriál Money Heist si za roky nazbieral neuveriteľné množstvo fanúšikov, a to nie len v Španielsku, no aj po celom svete. Prišiel však čas sa s nimi po piatej sérii rozlúčiť. Tvorcovia sa rozhodli povedať nám piatou sériou ich „Ciao Bella„.

Tešíte sa na novú sériu? Dajte nám vedieť vaše pocity do komentárov.

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -